SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złoty cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wziąłem ten cykl i poszło mi 20 kilo. Był to mój 10 cykl w życiu:
1 tydz. 1 amp.primabolan depot+ 1 amp.agovirin depot+ 2 tab miecia/dz
2 tydz. 2 amp.prim dep+ 2 amp.ago+ 4 tab miecia
3,4,5,6 tydz. 3 amp.prim dep. + 3 amp. ago + 6 tabl. miecia.
7 tydz. jak drugi, a 8 tydz. jak pierwszy.

Przez 5 tyg. po cyklu brałem cocarboksylaze+ vit B12+ peritol+ clen+ tribulus + clostibegyd + prowiron.

Jestem teraz 3 miesiące po cyklu i zachowałem 16 kilo wagi.

Do Polskiej Kulturystyki trzeba wprowadzic trochę profesjonalizmu i martwić się ile się zachowa po cyklu a nie ile się na nim zrobi.
U mnie dowiesz się najnowsze trendy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Hmmm ... 10 cykl i 16 kilo masy, hmmm ... zwazywszy na fakt, ze poprzednie cykle powinny przyniesc nie wiele mniejsze przyrosty to pewnie wygladasz teraz gdzies jak Greg Kovacs ! - moze bys zechcial wypelnic profil abysmy sie przekonali jak jest naprawde !?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem znanym kulturystą i cykle robię od paru ładnych lat... nie masz do czynienia z gówniarzem. Najpierw wypróbuj ten cykl na sobie a potem napisz czy to była prawda czy jaja sobie robię....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógłbyś napisać swoje wymiary (wypełnić profil) po tych 10 cyklach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
To kim naprawde jestes - to mysle, ze jeszcze wyjdzie z Twoich wypowiedzi, narazie Twoje wypowiedzi sa dla mnie mocno podejrzane. Gdybym byl nieuczciwy i chcial dorobic handlujac towarem, wyslalbym dokladnie takie same posty jak Ty. W jednym napisal bym, ze kupilem w aptece oryginalny Parabolan, a w kolejnych, ze jestem znanym kulturysta i robie cykle przynoszace 16kg masy - liczac na to, ze wkrotce moja skrzynka mail'owa zapelni sie oferatmi osob chetnych do zakupu towaru.

Powiem krotko - narazie wyzwales od gowniarzy najwiekszego znawce SAA - Ed'a, ktory jest lekarzem znajacym ten temat w stopniu, o jakim nikomu z nas chyba sie nawet nie snilo. Dlatego to kim jestes - to ja chyba juz wiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam sponsora, pracę, własną siłownię, czy myślisz że człowiek taki jak ja zajmował by się dealerką. Jestem tu po to by wam pomóc a nie zaszkodzić.

Jest wielu takich kozaków jak ty ale czy chociaż jeden wystartował na zawodach, zajął jakieś konkretne miejsce.

Człowieku gdybym nie znał się na tym sporcie to bym sobie nie zawracał głowy i nie robiłbym z siebie głupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ujawnij się i wypełnij profil bo mimo iż jestem łatwo wierny to Twoje wypowiedzi mogą nie przekonać ...

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba ostatni d**** będąc kulturystą ujawniłby się i przyznał do brania koksu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rusz swój nakoksowany umysł. W d.... mam to co kto o mnie myśli. Rozsądny człowiek doceni to, że odkrywam undegrand kulturystyki, który już przeżyłem i wypróbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Fakt ale profil wypełnić możesz i jak przystało na Twój wiek okazać "poziom" . Wyrażasz się nieadekwatnie do pokroju osoby jaką chcesz prezentować. Zakończmy temat.

Pozdrawiam.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Z Twoim doświadczeniem (tak jak z wielką władzą) winny iść odpowiedzialność i mądrość, ale tego to Ci chyba trochę brakuje ŻĄDŁO.
Pienisz się jak koksiarz na omie zamiast być konstruktywnym. Jeśli ktoś Ci nie wierzy to jego sprawa - Ty przecierz chciałeś pomóc innym. A takimi zaczepnymi wypowiedziami tylko się kompromitujesz i w moich oczach jesteś malutkim człowieczkiem.

"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn."

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Myślę Thiell, że nie masz racji - żądło robi wrażenie człowieka który mówi prawdę, choć może jest nieco zbyt przewrażliwiony na punkcie wiary\niewiary w jego słowa i dość ambitny. Nie ma w tym nic dziwnego
- dlatego witam go jeszcze raz i zapraszam do dyskusji, a jeśli ma się czym z nami podzielić z pewnością szybko uzyska status pogrubionego użytkownika. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że nie kazdy dobry zawodnik
nawet jeżeli posiada więdzę potrafi ją przekazać. Mam nadzieję, że żądło będzie umiał dzielić się swymi doświadczeniami.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEROID HOT LINE FOR ALL

Następny temat

Znowu propozycje pogrubień

WHEY premium