SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

yohimbine+clen?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24269
Witam, pytanie moje czy dobrze dziala yoha polaczona z clenem? bo yohe juz mam zakupiona i nie wiem z czym polaczyc dla lepszego efektu, wiem ze kofeine dobrze jest dorzucic i duzo osob pisze o jakims spalaczu do tego jeszcze, jako ze clen juz uzywalem to wiem jak na mnie dziala i tak pomyslalem zeby moze clena dorzucic, ale nie wiem jak polaczyc i dawkowac je razem i czy w ogole oplaca sie clena, moze jakis prosty spalacz bylby lepszy ?

Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41395
2tyg yoha, zacznij od 5mg/ed z rana na czczo, jak bedzie ok podbijaj dawke.
pozniej 2 tyg clen, tu juz brales wiec dawke tez powinienes wiedziec jaka sobie dobrac.

yohe w rozsadnych dawkach mozna dlugo brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24269
yohe tez trzeba on/off ? nie mozna yoha caly czas a clena on/off ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
yohę można cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24269
a dobre bedzie takie polaczenie, czy da sie jeszcze lepiej rozkrecic cos z yoszka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41395
mozna caly czas, ale ja bym bral 2on, 2 off.

zawsze bedzie zroznicowanie bodzcow dla organizmu.

do johy mozesz dorzucic guarane no i jak nie bedzie zadnych sajdow na 5mg od razu podbijaj do 10mg i pozniej wedlug uznania, ja bralem przez dosc dlugi czas 40mg/ed i nic zlego sie nie dzialo.

ale niektorym psycha padala przy 5mg/ed i odstawiali

najlepiej yohe byloby brac rano na czczo i pozniej krecic aero.

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2011-09-01 20:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
yoszka dobra rzecz żeby dodać do redukcji, ja brałem 120 mcg clenu + 7.5 mg yohy + 200mg kofeiny przed aerobami na czczo i byłem zadowolony z efektów. Czasem bywa dziwnie jak to wszystko klepnie naraz bo człowiek się czuje jak naćpany, ale szybko się organizm przyzwyczaja. Na mnie osobiście yoha działała lekko euforycznie, ale nie wiem czy na wszystkich tak działa.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolo i prop-> czy warto

Następny temat

relacja z cyklu po cyklu _ MASSDROL

WHEY premium