SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

yohambina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1890
Witam,
Mam mały problem. Chciałam kupić yohambine HCL na końcową wycinkę . Niestety nie ja składałam zamówienie i doszło do pomyłki . Dostałam YOHIMBE 2000mg firmy Puritan's Pride. Czy jest sens to brać ? Pytam ponieważ na forach są różne opinie . I jak tak to w jakich ilościach?
Będę wdzięczna za informacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Mariusz101
A czym objawialy się problemy z treningiem przy zbyt dużej dawce joszki ?


jak TomQ + mega uderzenia goraca, wrecz nie do wytrzymania wlacznie z wielkimi plamami na twarzy + 2 sraczki w przeciagu 30min. tak wiec nie polecam przedawkowac johe, bo inne stymulanty przedawkowac moge

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to nie jest produkt do spalania tkanki tłuszczowej to jest korzeń, się nie sprawdzi w tym celu. Daj chłopakowi koledze męzowi np w celach poprawy libido

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile sie nie myle to korzeń jest zdrowy calkiem dla obywdu płci wiec mozna zjeść od biedy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Jedzcie do woli bo dziś światowy dzień sexu :) więc sie przyda wyciąg korzenia hehe . a jak już przy temacie jesteśmy to Johimbina HCL też ponoć ma powodować też stany poprawy libido i erekcje, a ja Jak narazie to obserwuje efekty ale odwrotne .( wszystko się kurczy :D ).Naobiecywałem żonie a tu lipa hehe



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-07 19:40:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak to bywa nie każdy musi odczuwać te same efekty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1890
anubis84
to nie jest produkt do spalania tkanki tłuszczowej to jest korzeń, się nie sprawdzi w tym celu. Daj chłopakowi koledze męzowi np w celach poprawy libido


Na internecie jest napisane ze joszka jest na wycinkę tylko ,że hcl .
Dobra to tą komuś oddam ale czy ta hcl rzeczywiście pomaga? ewentulnie coś innego polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstaw prosze ankiete bo nic o Tobie nie wiadomo a joszka hcl czyli czysta farmakologiczna dobra jest ale tez nie jest to srodek który sam zrobi robote :)

Ps.Sam biorę HCL i też libido w dół poszlo a sie nastawilem na co innego:D



Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-07 20:13:19

Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-07 20:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1890
wiek :29
waga/wzrost: 169cm/56kg
staż treningowy : ogólnie trenuję od liceum ale były to sporty raczej cardio typu: bieganie, piłka nożna, rower
od ok 4 lat silownia z małymi przerwami
cel cyklu : ogólnie staram się budować masę jednak spędzają mi sen z powiek pewne partie : biodra i tyłek , mam za duże :P
w zimę trochę się rozpasłam :P przez 2 ost miesiace schudlam 5 kg ale tzw boczki zostały, tylek rowniez jest za duży :P
stosowane już wcześniej suplementy i spalacze : clenbuterol ( dawno temu), black bombs , clenburexin, kreatyna, odżywki białkowe
stosowane przez ostatnie 60 dni : clenburexin i blacbombs
informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : dieta bezglutenowa i bez laktozy, w diecie staram sie miescic 1800kcal/2200kcal w zaleznosci ile w danym dniu trenuje
przewidziane finanse na cykl : nie ma znaczenia
UWAGI: jak już wczesniej napisałam,aktualnie moim celem nie jest zbicie jako tako wagi a pozbycie się tłuszczu z bioder i tyłka
reszta może być :D


Zmieniony przez - Zuza88 w dniu 6/7/2017 8:27:03 PM

Zmieniony przez - Zuza88 w dniu 6/7/2017 8:29:02 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej z tego co napisałaś masz wiedze i doswiadczenie , joszka może pomóc ale dobrze połączyć ja z jakimś srednim spalaczem ew taki zestaw joszka+kofeina+aspiryna , masę zawsze mozna przerwac na jakiś czas i poredukować :) Do joszki to potrzebny ujemny bilans kaloryczny + aeroby








Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-06-07 20:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ogolnie do redukcji potrzebny ujemny bilans a nie tylko do yohimbiny, aspiryne raczej się bierze z efedryną, z yohimbiną jeszcze nie słyszałem by ktoś łączył, ale nie mówie też że nie.

sporo osob tez stosuje miksa yohimbiny + kofeina/spalacz + tyrozyna

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
Zamiast robić nowy temat dorzucę się tutaj, może ktoś miły mi podpowie, od 2ch miesięcy robię redukcję, trzymam dietę i pilnuję się założonego planu treningowego, zaraz stuknie 12% bfu ale w tym roku planowałem zejść niżej jak to jest z tą yohimbiną, czy jest to środek dozwolony w Polsce (wiem, że jakiś czas temu nie był, ale nie mogę znaleźć aktualnych danych), jest traktowany jako doping?, czy skutki uboczne są rzeczywiście odczuwalne? a efekty widoczne? Pytam, bo zastanawiam się nad włączeniem do suplementacji na ostatni miesiąc redu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatki do redukcji

Następny temat

High kick po 7 dniach w lodowce

WHEY premium