SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xxxxxxxxx

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1584
Mam pytanie co do przemiany materji..
W zime mam bardzo szybka przemiane materji.Teraz bardzo mi sie zmienila przemiana materji (nie wiem czym jest ona spowodowana moze pogoda..) Jem nadal duzo ale mam owiele wolniejsza przemiane to znaczy ze przez ten okres bede mogl zbudowac troche masy czy moze poprostu wiecej spalam spedzajac na dworzu...

***** Musisz spróbować wybrać właściwą droge. *****

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2264
Srać najlepiej z ranka
Mówiła mi ciocia Danka
I nie lej kiedy popadnie
Bo ci waga bardzo spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O co ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
tez niestety nie rozumiem , mozesz troche jasniej?

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
? Moze chodzi mu to ,ze w zwiazku z wolniejsza przemiana materii w lecie bedzie mogl zbudowac mase, albo i nie bo "spali na dworzu"? Eeh, nie wiem, najlepiej napisz to jeszcze raz po polsku.

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co zrozumiałem to zimą miałeś większą przemiane materii, a tera ci spadła. Potem napisąłeś, że to może z powodu czasu spędzonego na dworzu. Więc wynika z tego, że całą zimę jeździłęś na samnkach, nartach, łyżwach, lepiłeś bałwana itp. To, że teraz masz słabszą przemianę materii chyba oznacza, że w takie słoneczne dzionki przesiadujesz w domu. Mi się to wydaje dziwne, no ale może lubisz pomrznąć, a nie poopalać skórę.

Ja wiem, że wiem, że wy wiecie, że ja wiem, że wy niewiecie, że ja niewiem o tym że wy wiecie, że ja wiem. )))))))
Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba jestes ektomorfikiem.Jedz 5 posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1584
Powiem to tak po chamsku..
Robie kupe raz na 3 dni a jem tyle samo co w zime... w zime robilem kupe 1 raz dziennie i siedzialem glownie w domu bo zwolennikiem sanek nie jestem...Czy to dobrze czy zle z ta przemiana teraz mam ,chodzi mi glownie o zbudowanie masy ktorej za duzo nie mam ...

***** Musisz spróbować wybrać właściwą droge. *****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
No to super, opisz jeszcze ciężar, konsystencję, kolor i zapach nie zapominając o rodzaju paperu toaletowego.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gostek prosi was o pomoc a wy sobie z niego jaja robicie

przykro mi ale ...
(Ja ci nie pomoge bo sie na tym nieznam)

eeeee.... yellow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja to czytam i niewiem o co chodzi a jak niewiadomo o co to napewno o masę mięśniową
A jak tak to krótko - jedz 5 ,6 posiłków dziennie bogatych w białko węglowodany , błonnik itd... ogranicz tłuszcze.
No to hej i tak nie zabardzo wiem o co chodzi :(

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj kurna stary weź powiedz to tak żeby każdy zrozumiał a nie każ nam zgadywać co ci chodzi po głowie. )
Bo w końcu nie wiadomo czy teraz czy wcześniej miałeś za***isty metaboliz. Sprecyzuj pytanie.

P.S. Widział ktoś papier toaletowy o "Zapachu tęczy"

Ja wiem, że wiem, że wy wiecie, że ja wiem, że wy niewiecie, że ja niewiem o tym że wy wiecie, że ja wiem. )))))))
Sweder
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch - jak spalić tłuszcz

Następny temat

przeczytajcie

WHEY premium