SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xpand i smutek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1108
Witam. Zakupiłem xpand pump cm3 180 kap mono 150 kap olimpu jestem na końcówce xpanda i reszty przed cyklem pykałem 70 kg na klate koniec 7 tygodniowego cyklu próba wyrwania 80 kg i dupa nie dało się tylko 70 kg 3 razy wiek 18 waga 57 wzrost 176 .. trening na klatke 2 razy w tygodniu na 50 kg 5 serii po 12 pow nieraz nie dałem rady wychodziła piąta seria po 10 zależy do tego rozpiętki 3 serie po 12 na 10 kg i po tym brak dodatkowej siły może ktoś coś poradzi może jakieś uwagi gdzie pies poległ ? Dzięki z góry za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W beznadziejnym treningu i zapewne braku diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zacznij od wypełnienia ankiety działu, rozpisania treningu odżywiania i dawkowania suplementów https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t930058.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1108
tak tylko że do tej pory jakoś szła siła i bez odżywek a do tego xp jeszcze skupiłem się na białku wiec jak nie masz nic mądrego do nap tylko strzelać to ładnie mówiąc zejdź mi z oczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo do pewnego momentu wszystko idzie nawet z kitowym treningiem i bez diety jednak nie zawsze tak będzie.

Tak jak anubis84 napisał rozpisz cały trening i odżywnianie

BTW: w 7 tygodni chciałeś podbić 10kg przy seriach po 12 powtórzeń?

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-04-26 21:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
serek16p
tak tylko że do tej pory jakoś szła siła i bez odżywek a do tego xp jeszcze skupiłem się na białku wiec jak nie masz nic mądrego do nap tylko strzelać to ładnie mówiąc zejdź mi z oczu :)


no tak, zapomnieliśmy, że kolega pozjadał wszystkie rozumy i zadając pytanie, chce tylko sprawdzić, czy wiecie... bo on wie!

Diety pewnie brak, trening, jak napisał wyżej kolega, do dupy a takie cwaniackie zachowanie irytuje mnie do tego stopnia, że zaniecham prób doradzenia ci czegokolwiek, bo się jeszcze obrazisz

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-04-26 21:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serek16p
tak tylko że do tej pory jakoś szła siła i bez odżywek a do tego xp jeszcze skupiłem się na białku wiec jak nie masz nic mądrego do nap tylko strzelać to ładnie mówiąc zejdź mi z oczu :)

Trening masz beznadziejny. Robisz 5 serii jednym ciężarem stałymi powtórzeniami . Do tego trening klatki 2 razy w tygodniu.
Ty jesteś przetrenowany.
I co Ci miałem napisać? Jest wszystko okay, robisz wszystko dobrze. To pewnie przez to, ze wczoraj był na obiad krupnik zamiast rosołu i siła Ci spadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1108
DreamEvil no kolego irytujesz mnie bardzo zakładają i mówiąc za mnie tak to ujmę :) co ty możesz wiedzieć po co to napisałem :)? i bardzo nie dziękuję za nie poradzenie trudno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1108
IneTheEnd hmm ok to już była lepsza odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenuj klatkę raz w tygodniu. Na seriach po 12 powtórzeń siły nie zrobisz. Polecam piramidkę 12-10-8-6 z dokładaniem 5kg co serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1108
hm nom ok ok ale jak robię treningi na masę ? :) czy nie można tak zrobić tego że będzie szła po trochu siła i masa czy trzeba się nastawić na masę a siła gdzieś po troszeczku sama będzie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan fbw do oceny

Następny temat

Problem z sylwetką (mam sylwetkę kobiety).

Wiecej