SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xpand i smutek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na masę też lepiej zadziała piramidka, podstawowa zasada - progresja ciężaru

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-04-27 09:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
bedzie ta ankieta wraz z rozpiska odzywiania i treningu?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
a wtedy więcej pomożecie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
czy zrobię tą ankietę 3 osoby napisze trening dieta do dupy dowidzenia :) ? i temat zostanie opuszczony na kilka lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak rozpiszesz to zaproponujemy poprawę i diety i treningu aby wszystko było git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
ok więc jak najszybciej postaram się podać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
postaramy się nakierować na odpowiednie tory.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
więc tak nie napisałem tutaj żeby dostawać opinie po ch*ju plan tylko z nadzieją że pomoże ktoś .. trochę niedokładnie zrobiony plan treningowy ale tak na szybkiego teraz pisałem wiec zaraz dam zrzuty a co do diety to nie jest za specjalna ..
1. codziennie rano do śniadania 100 g gainera a śniadanie to 2 bułeczki z szynką
2. W sql 3 kanapki z szynką
3. po sql obiad taki jaki jest plus staram się zawsze jakieś kotlety 2 wsunąć praktycznie codzienie oprócz piątków są
4. to CM3 treca 4 kap razem z xp przed treningiem
5. po treningu 4 kap cm3 za jakieś 20 min ryż plus szklanka mleka
6. twaróg 250 gr 18 gr białka na 100g
7. kolacja złożona z czego się da jakieś kanapki staram się też z dżemem dodatkowe wegle
8. to jest gainer przed snem plus 6 kap bcaa tego aminostar to wszystko nie mam możliwości dokonania jakiejś lepszej diety ile moge tyle staram się i naciagam ale na jakoś profesjonalną to mnie nie stać po 10 zł dziennie więc robię co mogę.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
proszę się nie czepiać o o wyrozumiałość kto będzie chciał to i z tego pomoże a kto nie to wiadomo :) dzięki z góry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan fbw do oceny

Następny temat

Problem z sylwetką (mam sylwetkę kobiety).

WHEY premium