SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xp Czy hp ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
mam pytanko odnosnie tych 2 odzywek.. poniewaz interesuje sie zakupem jednej z nich i mam pytanko. Ktora poprostu daje wiekszego powera przed treningem bo glownie to mnie interesuje bo z tego co czytalem pąpa idzie po tym i po tym dosyc dobrze ;)

Pozdrawiam TYch Ktorzy Utwierdzaja w Przekonaniach Swych..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Ja miałem większego powera po hp

Ale nie znaczy to, że u Ciebie też tak będzie.

Na każdego odżywki działają inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
wiem wiem ale jesli pare osob sie wypowie zawsze mam jakies porownanie z gory pzdr ;)

Pozdrawiam TYch Ktorzy Utwierdzaja w Przekonaniach Swych..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wyszukiwarka, dzial opinie i zdjecia, dzial z testami.

wiekszego powera przed treningiem bedziesz miec jak dorzucisz kofeiny do wybranego stacka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18139
faftaq - kofeine w jakiej postaci polecasz? (mała czarna?)

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moze byc. moze tez byc kofeina w capsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
nie wiem jak w hp ale w xp jest kofeina więc wybrał bym xp brałem juz puche i bardzo sobie chwale kop nieziemski tylko kloca po nim niebiesko-zielonego miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
hp nie czesze jakos specjalnie przed tren . jesli chodzi o pobudzenie przed treningowe to wolalbym Xpand Energized.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ten zwykly nowy x pand tez jest ok i dobrze klepie ma kofeine i duzo no boosterów i zdaje mi sie ze sie od energizera wiele nie różni w składzie a jest moim zdaniem lepszy od energizera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zwykly XP nie ma kofeiny.

kofeine ma energizer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ooooo ajm sorry faktycznie pomimo tego klepie dobrze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain or burn.

Następny temat

ART. Wplyw CLA w połączeniu Whey Protein oraz Kreatyny [monohydrat]

WHEY premium