SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

wzrost rano i wieczorem

Wysłana -
witam, jak powszechnie wiadomo nie ma zadnych db cwiczen na wzrost itd, ale jedna rzecz mnie ciekawi bo rano mam te x wzrostu, a wieczorem mam x-2cm. Normalka mozna by rzec, ale kiedys czytalem, ze samo zwisanie na drazku nic nie daje w kontekscie wzrostu, ale dziala na to, ze w nocy te kregi sie nie splaszczaja czy cos takiego i wieczorem rowniez ma sie te x cm( oczywiscie po jakims czasie takiego zwisania). czy to prawda i faktycznie zwisanie na drazku moze pomoc aby odstep miedzy kregami sie nie zmniejszał?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nic nie daje, zwisanie nie rozluźnia kręgosłupa, mięśnie pdoczas zwisania się napinają by właśnie kręgosłup się nie "rozerwał" (tak przesadnie napisane)
Wysłana -
No tak i poprzez takie napinanie ich i "wytrenowanie" podobno kregoslup sztywno sie trzyma nawet wieczorem gdy cala ta grawitacja itd działa.. nie wiem kiedys takie cos czytalem i niby to bylo legitne info
Wysłana -
GoXhaEzl
i wieczorem rowniez ma sie te x cm( oczywiscie po jakims czasie takiego zwisania). czy to prawda i faktycznie zwisanie na drazku moze pomoc aby odstep miedzy kregami sie nie zmniejszał?

nie jest to prawda i nie wydłużysz się na wieczór poprzez takie działanie
Wysłana -
Rodzaj ludzki to ok 2.5 mln lat ewolucji i z jakiejś przyczyny istnieje ten mechanizm kompresji i zmiany wysokości. Nie zawracaj kijem Wisły ;)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź