SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost a masa mięśniowa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 149
Witajcie, jestem tu nowa więc kieruje do Was pytanie.



Cwiczę już ponad dwa lata, najpierw zaczynałam w domu , później przeniosłam się na siłownię. Moim marzeniem zawsze był spory tyłek więc w tym kierunku dążyłam.

Otóż sprawa wygląda następująco: mam ponad 186 cm wzrostu, ważę 75 kg mimo wszystko jestem chuda i tu jest ból. Chciałabym nabrać trochę masy, żeby tyłek zrobił się większy ale ciężko mi to wychodzi.... Mam szybką przemianę materii, nawet jeśli zjem dużo więcej niż zazwyczaj to i tak ciężko mi nabrać masy. Przykładowo jem dużo cały tydzień a wszystko tak czy siak idzie w brzuch, jest to męczące. Brałam kreatynę jednak wzrosła tylko siła, zamówiłam sobie białko może teraz coś ruszy.

Pytanie do was: czy żeby zbudować duży tyłek najpierw muszę przytyć a dopiero potem rzeźbić? Mam wrażenie że od moich treningów wszystko stoi w miejscu od pół roku a ja palę mieśnie....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uzupełnij ankietę działu - wtedy będzie można coś doradzić. Zdjęcia, wypis treningów i diety itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22576 Napisanych postów 11133 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356169
J/w. Bez dokladnego opisu treningow i diety, to nie da rady nawet zgadnac co tam sie u Ciebie dzieje. Ankiete znajdziesz w podwieszonych tematach na gorze dzialu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 149
coś tam uzupełniłam nie wiem czy o to chodziło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html chodzi o to. Jak nie podasz dokładnych informacji, to można tylko zgadywać, co jest nie tak. Czy masz zły trening, złą dietę, złe geny czy może złą technikę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

30 lat, dwie ciaze rok po roku. Chce mieć ladną sylwetke!

Następny temat

wzrost a masa mięśniowa edit

WHEY premium