SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost 167

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeden wielki problem!!!!
W obecnej chwili mam 19,2 lat i mam 167 cm wzrostu.
Za wszelką cenę musze miec większy o tyle o ile się to da.
Jeśli chodzi o hormon wzrostu to moge go załatwić zarówno syntetyczny jak i ze zwłok. Problem polega na tym czy jeszcze moge urosnąc. Dodam ze jak mialem lat 15 zacząlem trening siłowy.
W wieku 17,8 lat po raz pierwszy sięgnełem po kox(13zaszczyków Omnadrenu 250), miesiac pozniej by nie spadło duzo - wziąłem 60kapsułek Undestoru.
W wieku 18,5 wziąlem 120 mety i 14 zastrzyków mety.
Moje rozmiary: 167cm 87kg biceps 42 klatka 119
klatka wyciskanie - 145kg
I mam pytanie : załatwic moge , pieniądze mam ,
Tylko czy to mi coś pomorze w tym by urosnąc do góry.
Proszę o pomoc . chce urosnąc tyle ile to możliwe,
nawet gdybym po 3 kuracjach hgh mial urosnąc 5 cm to ja w to wchodzę .

PROSZE O POMOC , FACHOWĄ RADĘ.

pozdrawiam......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Mam już 31 lat i jak widać w moim profilu wcale do wielkoludów nie należę i jakoś mi to w życiu nie przeszkadza.
To, że mierzysz ile mierzysz nie jest wg mnie Twoim problemem. Problem ukrywa się głębowo w Twojej podświadomości i jest problemem natury psychicznej. Gwarantuję Ci na 100%, że w momencie kiedy przykuje Twoją uwagę inny problem zaczniesz postrzegać świat z innej perspektywy i akurat wzrost zostanie zepchniety na boczny tor.

Ludzie, szukajcie sobie poważniejszych problemów. A koks w tak młodym wielu najszczęśliwszym rozwiązaniem to raczej nie był.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
jesli masz 19 lat, wczesniej koksowałeś to na 99,9% twoje kości juz się nie wydłużają, i kuracja hgh nie pomoże. Kości zaczną grubieć, ale juz się nie wydłużą

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Moi kumple koksują i idą w górę jak poj****i, także koks tu nie ma za dużo do gadania . Czytałem ,że po jednej kuracji hgh można pójść do 5 cm. w górę , ale chłopaki na forum piszą coś innego . Najlepiej spytać kogoś kto jest bardzo oczytany i wie dużo na temat różnych środków , bo tutaj na forum większośc ludzi bierze koks , który kupują od nie wiedomo kogo , albo na rynku i myślą , że biorą orginał , a pózniej piszą , że om deca szkodzi ( hihihi) Słuchałem odpowiedzi King Konga w telewizji i wiem , że on CI jest wstanie odpowiedzieć na Twoje wątpliwości i inne pytania . Pozdrawiam .

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macciej ma rację. Już raczej marne szanse na wzrost - nawet hgh nie pomoże.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi też sie wydaje ze w twoim wieku kości długie raczej nie
będą w stanie się rozrosnać , ale lepiej zapytaj specjalisty ???

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakim wieku przestałeś rosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własnie, jak to jest z tym HGH? Pomaga on na wzrost czy nie? Czytałem gdzies na forum, że hgh trzeba trzymać w lodówce i ze oryginalne hgh dla zawodowcow kosztuje majatek. Wiec co to jest to hgh ktore mozna dostac na czarnym rynku? Zakladajac ze to jest hgh a nie testost.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HGH musi byc przechowywane cały czas w lodówce bo nastąpi rozkład i nic nie da. Jest dosyć drogi, więc nie ryzykowałbym kupować go na czarnym rynku.
Ed chyba kiedys pisał że nawet długotrwała kuracja z HGH może dać co najwyżej 1-2 cm wzorstu. (jeśli się pomyliłem to sorry - pamięć czasami zawodzi).

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy taki hgh można nabyć w Polsce w aptece na recepte? Czy jest on dostepny w jakims kraju bez recepty?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hgh mam zamiar kupić nie na czarnym rynku.
Jeśli chodzi kiedy przestałem rosnąć to w wieku 16 lat mialem 166cm. No i pozniej juz nic.........
KingKong zwracam się z osobistą prośbą do Ciebie.
Jeśli możesz to pomórz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czlowieku,

Dlaczego nie pojdziesz z tym problemem do lekarza ? Rownie dobrze mozesz zaczepiac ludzi na ulicy i pytac. Moze ktos ci wtedy cos doradzi. Ale jaka masz pewnosc, ze trafnie ?

Co do kosztow kuracji hormonem wzrostu, 2iu w polskiej aptece kosztuje ok 200-400 pln. Czy aby na pewno cie stac na wydawanie takiej kwoty dziennie, przez np. kilka miesiecy ?

Kransall
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sprawdzic kolege...?

Następny temat

kiedy w końcy przyrosty po metce??? :(

WHEY premium