SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrok

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Sprawa wyglada tak; otoz ostatnio cos zlego sie dzieje z moimi oczami. Co jakis czas miewam zaburzenia widzenia. Dzieje sie to zazwyczaj wieczorowa pora. Co moze byc tego przyczyna? Tak sie zastanawiam, czy intensywny trening moze miec na to wplyw. Trening silowy w jakims stopniu chyba obciaza wzrok. A moze brak jakichs mineralow w moim organizmie? Czy konieczna jest wizyta u okulisty?

Bokser

Bokser

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
konieczna jest odpowiednia do danej intensywnosci wysilku ilosc snu...
spij, odpoczywaj, jedz i pomysl jak nie przejdzie o lekarzu, ale raczej to zmeeczenie...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze w takiej sytuacji boję się odklejania siatkówki - to jest poważny problem. Witaminy i mikroelementy tak, ale z pewnością niezbędna jest wizyta u okulisty.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
jak odklejanie sie siatkowki to mam rozumiec, ze zakaz wysilku fizycznego tak?

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lekarze w Stanach przypisywali(do czsu jak rzad wprowadzil delegalizacje oczywiscie cala medycyna byla temu przeciwna) na choroby wzroku Thc.Moze spruboj? ale ja nie namawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Specem to nie jestem,ale słyszałem o czyms takim jak "kurza ślepota"
Jest to pogorszenie widzenia właśnie wieczorem i w nocy,a odpowiedzialne
za to jest złe odżywianie lub niedożywienie.

Pozdrówka Polak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Zle odzywianie, a tym bardziej niedozywienie, w zadnym wypadku nie moze wchodzic w gre, poniewaz kulturysta musi dobrze jesc! Suplementacje witaminami i mineralami tez stosuje. Mysle, ze to moze jakas wada wzroku sie ujawniac. Za pare tygodni wybiore sie do okulisty. Dzieki za odpowiedzi!

gall - thc? ciekawe...

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Bosker nie mow hop. Tez raczej watpie zeby to byl niedobor witaminy A, ale to mozliwe, jezeli spozywasz bardzo male ilosci tluszczow. Witamina A jest wlasnie w nich rozpuszczalna.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie chyba przy tej dolegliwości chodzi o niedobór wit.A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Bokser, ale czyż w tej sytuacji nie nabiera nowego znaczenia motto wieszcza "sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga" hi hi:)
Przepraszam ale tak mi przyszło na myśl i nie mogłem się pohamować...:)
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co teraz ? guru pomoz

Następny temat

Wklęsła klatka piersiowa

WHEY premium