SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyznanie początkujacego koksiarza..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Dobrze wiem, co do tej pory pisałem na Forum - dopytywałem się co brać, kiedy brać, jak brać... Ale to wszystko ma sens jeśli się zaczyna od pewnego poziomu, a ja chciałem od razu być większy, jeszcze większy... Jednakże zastanowiłem się trochę, pogadałem z różnymi ludźmi, przypomniałem sobie, co pisali pod moim adresem Wielcy tego forum, gdy tylko tu przyszedłem i w końcu podjąłem decyzję: postanowiłem ODSTAWIĆ STYERYDY NA BOK aż do czasu kiedy uformuję ze swojego ciała porządną bazę, fundament, na którym zbuduję swoją przyszłą sylwetkę... wszak ćwiczę dopiero od 7 mięsiecy i zdążyłem dopiero nieco liznąć tematu. Dopiero poznaję świat kulturystyki, a już marzy mi się 50 w "bicu"... Do k***y nędzy-przecież mam jeszcze czas!!! Spróbuję poćwiczyć jeszcze z rok, może dłużej "na sucho", regularnie odwiedzjąc forum i dział Doping i próbując dowiedzieć się jak najwięcej, aby w końcu, kiedy będę gotów, zrobić to jak należy i osiagnąć porządne rezultaty... Wiem, że w końcu kiedyś zrobię ten pierwszy cykl sterydowy z prawdziwego zdarzenia, ale chcę aby poprawił on to, co sam do tego czasu wypracuję, bo nie ma się czemu dziwić, jesli na koksie nie chce rosnąć to, czego poprostu jeszcze nie ma... Zdaję sobie sprawę, że będzie cieżko, ciężko jak cholera, ale wierzę, że się uda i osiągnę to, co sobie zaplanowałem... Wielu ten text wyśmieje, inni przeczytają i z powątpiewaniem pokręcą głową... Nie wiem czy sam nie zmienię zdania za kilka dni... Ale przy odrobinie szczęścia może mi się powiedzie...
Ps. wielu z Was może mi zarzucić że pie******ę głupoty, że najlepiej w ogóle nie koksować itd., ale prawda jest taka, że nigdy nie będę tak silny i wielki jak bym chciał bez dopingu...
Ps.no.2 ilu z was sądzi, że ci wszyscy kulturyści reklamujący wszelkiej maści odżywki doszli do takiej masy i siły bez koksu, hę?

Volland

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
:) swietnie ze doszedles do takich przemyslen , moze za jakis czas o ktoorym teraz moowisz ze wezmiesz 1 kooracje dojdziesz do wnioskoo ,ze jednak niewiele osoob ma szanse zostac Mr OLIMPIA , i zostanmiesz natooralny :>



pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze mi nie uwierzysz, ale najlepiej nie brac sterydow.

tak trzymaj

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratuluje silnej woli!!! to sie liczy.
powodzenia.

artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Brawo! Troche pozniej znaczy tutaj : Lepiej

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
prawda jest taka jak dobrze wygladasz na czysto i dobrze ci idzie to po koksie jeszcze lepiej, a jak idzie ci kiepsko to koks niewiele zmienia w tym temacie przynajmniej na dluzej.
genetyka!!!!!!!!

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Mądra decyzja. Na niektóre rzeczy przychodzi czas a na niektóre nie musi. Na to nie musi - zapewniam.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Volland - popieram taką konkluzje !

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
nic, tylko gratulować!!!!!

Sam zepsułem sobie zdrowie, przez jeden, bardzo lekki cykl. Naprawdę lepiej nie brać koksu.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecej takich ludzi!!!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
wielkie dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję że podtrzymają mnie w tym postanowieniu.
Pozdrowienia dla wszystkich, idę trochę potarmosić hantle i sztangi


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wziasc pierwszy raz gdy ma sie 18 lat?

Następny temat

Uwaga na dece!!!

WHEY premium