SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wystający brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2871
od pewmego czasu mam problem-wystajoncy brzuch
ale nie wystaje tluszcz, bo go mam malo,ale flaki,mam brzuch ciongle wypchany zarciem ,objadam sie na noc i ciongle jem
ogolnie jestam przystojny i dobrzze zbudowany tylko teraz jakos przed latem chcem sie pozbyc brzucha
pomocy jak to zrobic???!!!

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 636
Panowie na wystajacy brzuch jest jedna dobra rada.
Kilka razy dziennie wciagamy brzuch i jednoczesnie spinamy miesnie na 60 - 120s. W ten sposob wyrabiaja sie takzwane miesnie wewnatrz brzuchowe ( o ile nie sie myle co do nazwy ). Po jakims czasie brzuszek zaczyna sie robic ladnie plaski
pozdrawiam

-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Nie wazne co Wy chcecie zrobic mi,
wazne co Ja chce zrobic Wam !

-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Nie wazne co Wy chcecie zrobic mi,
wazne co Ja chce zrobic Wam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
mam podobny problem i pewnie podobna budowe ciala i tylko wypchniety brzuch, mam nadzieje ze ktos Ci pomozesz (mi rownierz) :)
Pozdrawiam.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jedz 5-6 posiłków dziennie, w tym jeden większy, nie objadaj się na noc, jest to niezdrowe. Posiłki mniej więcej w równych odstępach czasu co 2 - 2,5 godziny. Ostatni posiłek około 19:00, wieczorm może być odżywka białkowa. Dieta i trening - podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Dobra dieta plus aeroby i moze brzuszki lub jakies cwiczenia na drazku... Ale sprawdz czy brzuch nie wystaje ci z pobodu innego niz flaki tj czy nie masz wypchnietego tylka do przodu i sie nie garbisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Dodatkowa mozesz jeszcze sprobowac wciagac brzuch to dodaje duzo psychice i chlopaki mowili ze dziala naprawde.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Ronnie zgadzam sie z toba w 100 centach...

We FRANCJI wszyscy sa nauczeni by miec zawsze wciagniety brzuch a przynajmnie napiete miesni i staraja sie tam oddychac "plucami" a nie "brzuchem" efekt jest taki ze maja zawsze plaskie brzuchy....

Slyszalem o tym na Biologii... Stosuje to i sa efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
a to moje zdjecie... mimo to dalej mam tluszczyk na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567


Cholera te dublikaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witka!!

Co do odstajacego brzucha to wcalew nie znaczy ze nie ma ma nim miesni!! Jak duzo jjesz to zawsze bedziesz mial wypchany beben norma!! Jedz jak jadles tylko pracuj czesciej nad miesniami brzucha!! Ostatnio bylem na pucharze polski STRONG MAN i tam byl koles ktory nazywa sie Szymiec jak zdja koszulke to mial tak wielki i odstajacy bebzon ze az wstyd?!?! Ale jak napia miesnie to mial taki piekny kaloryfer ze az nam szczena opadla!!!
Pozdrawiam

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Ja jednak wole nie nosić takiego kaloryfera ze mnie do ziemi przygniata. Wole miec płaski z delikatnymkaloryferkiem

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Właśnie roni taki , który zawsze widać nie tylko jak sie napnie... ja też wole taki i nad takim właśnie pracuję

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak do lata ukazać kaloryferek ?

Następny temat

Cudowne stymulatory miesni

WHEY premium