sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

wyskakujący baner ankiety na profilu

Wysłana -
Czy jest jakaś szansa, że baner zaproszenia do ankiety oceniającej serwis przestanie mi wyskakiwać za każdym razem, jak na niego najadę kursorem na moim profilu? Koszmarnie to przeszkadza. Nie mogę spokojnie sobie miski poukładać, bo co chwilę wyskakuje, że chcecie ode mnie ankietę.
Myślałam, że zrobienie ankiety pomoże, ale nie działa. To ile razy mam zrobić ankietę, skoro codziennie kilkadziesiąt razy ją ode mnie chcecie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Zgłaszanie_błędów__TUTAJ!__tylko_wg_procedury_z_1_posta!-t900143.html

Opisz konkretnie problem wg procedury z 1 posta

Chodzi Ci o sfd? czy profil na potreningu.pl?
Jeżeli na tej drugiej stronie to proszę zgłosić błąd do administracji tamtego serwisu poprzez formularz kontaktowy bądź maila kontakt@potreningu.pl najlepiej z równie dobrze opisanym błędem (info, link, printscreen, info o przeglądarce, systemie etc)
Wysłana -
To są dwie administracje w jednym serwisie? ok. I to nie jest błąd. Ktoś ten baner tak zaprogramował celowo.
Wysłana -
to nie jest jeden serwis
Sfd.pl i potreningu.pl - osobne działy it i administracja
Wysłana -
Obecnie wyglądają jak jedno dzieło szalonego programisty na usługach biznesu, który nie wie czego chce. Ale już więcej nie zaśmiecam. Temat do zamknięcia.
Wysłana -
może i tak jest - nie wiem :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź