SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskakujący baner ankiety na profilu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28439
Czy jest jakaś szansa, że baner zaproszenia do ankiety oceniającej serwis przestanie mi wyskakiwać za każdym razem, jak na niego najadę kursorem na moim profilu? Koszmarnie to przeszkadza. Nie mogę spokojnie sobie miski poukładać, bo co chwilę wyskakuje, że chcecie ode mnie ankietę.
Myślałam, że zrobienie ankiety pomoże, ale nie działa. To ile razy mam zrobić ankietę, skoro codziennie kilkadziesiąt razy ją ode mnie chcecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
https://www.sfd.pl/Zgłaszanie_błędów__TUTAJ!__tylko_wg_procedury_z_1_posta!-t900143.html

Opisz konkretnie problem wg procedury z 1 posta

Chodzi Ci o sfd? czy profil na potreningu.pl?
Jeżeli na tej drugiej stronie to proszę zgłosić błąd do administracji tamtego serwisu poprzez formularz kontaktowy bądź maila [email protected] najlepiej z równie dobrze opisanym błędem (info, link, printscreen, info o przeglądarce, systemie etc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28439
To są dwie administracje w jednym serwisie? ok. I to nie jest błąd. Ktoś ten baner tak zaprogramował celowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
to nie jest jeden serwis
Sfd.pl i potreningu.pl - osobne działy it i administracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28439
Obecnie wyglądają jak jedno dzieło szalonego programisty na usługach biznesu, który nie wie czego chce. Ale już więcej nie zaśmiecam. Temat do zamknięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
może i tak jest - nie wiem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z awatarem

Następny temat

moje konto jest nieaktywne?

WHEY premium