SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki ALAT - parę pytań

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
a więc tak 20 sierpnia oddawałem krew , ale robiłem to po raz pierwszy i wcześniej takich badań jak ALAT nie robiłem , krew do tego i pewnie innych badań pobrali mi przed oddaniem krwi , wczoraj liścik , żebym sie po wyniki zgłosił , no i dziś odebrałem , ALAT niby podwyższony bo na karteczce pisze że wynosi 96,7 , powiedzieli mi jeszcze że jeśli chcę oddawać krew to się musze najpiew na badania zgłosić a potem będę mógł oddać

lekarz prócz tego że ten alat to mam lekko podwyższony nic mi nie powiedział
dlatego pytam :

1 . badanie to wykonali dopiero po oddaniu krwi , ALAT podwyższony , czy to znaczy że ta krew którą oddałem została zdyskwalifikowana ?

2 . kolejna sprawa to co to wogóle znaczy jak mam go podwyższonego , od czego mam go podwyższonego , ile powinno być , czy wiąze się to z jakimiś konsekwencjami , co robić żeby ten ALAT wrócił do normy ? - no to było kilka pytań

bardzo prosiłbym o odpowiedź

z góry dziękuje
1

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Wyniki badan poki co nie sa zle, ale na sprawe trzeba patrzec dosc szeroko i zobaczyc jakie jest tlo podwyzszonych enzymow watrobowych. Odpowiedz sobie szczerze na pytanie ,czy brales sterydy. Jesli tak , lub bierzesz nadal to odstaw ,bo watroba daje Ci pierwszy sygnal. Jesli nie brales , a stosujesz preparaty bialkowe , to niestety musisz zmniejszyc dawke , bo watroba nie nadaza z przemiana materii. Samo przyjmowanie Hepatilu , bez usuniecia przyczyny niewiele pomoze.
Pozdrawiam;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
1) - nie wiem jak postepują z krwia ale możliwe jej niedopuścili ...
2) - masz rozwalona wątrobę trochę ... leki ? alkohol ? sterydy ? choroba?

co zrobić - kupic sylimarol ,hepatil i odstawić ww środki

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no własnie sęk w tym że sterydów nigdy w życiu nie brałem , chory na nic nie jestem - przynajmniej mi o tym nie wiadomo , alkocholu w ustach nie mialem przez ostatnie kilka lat [ 2 lata conajmniej ] , a jedyne co biorę wewnętrznie to magnez + witaminę B6 , firmy zdrowit , dawka zalecana jeat 1-2 tabletki a ja biorę 2 dziennie , po jednej tabletce

173 wzrostu , waga 94 kg , trochę mam tłuszczu powyżej norme

i jak , mam z tym iść do lekarza ?

jeśli mam tak rozwaloną wątrobę jak mówisz to będę czy też powinienem mieć z czymś problemy , powienienem zwrócić na coś szczególną uwagę ?

z góry dziękuje za pomoc

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
napisałem ze troche rozwaloną to jeszcze nic poważnego !
najlepiej idź z wnikiem do lek rodzinnego !
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ok boofi , tak zrobię

bardzo dziekuje za szybka odpowiedź

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko !
a i jeszcze zobacz jakie normy ma laboratorium bo w zaleznosci to czasami im różnie wychodzi !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no to wielkie dzieki , już sie wybieram do lekarza - dosłownie

no to idę

jeszcze raz dziekuje

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3153
Nie ma zle Alat norme ma do 42 ja mialem 500 po lambriach miedzy innymi. i po odtruciu spadlo mi do 18. Takze nie przejmuj sie i jak cos wez hepatil przez miesiac w dwakach 3x1 Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
na własna rękę nic brał nie będę , byłem dziś popołudniu u rodzinnego to gościówka przypuszcza tak jak boofi że to jakieś błędy wynikające z tego że pobierali mi tą krew w ambulansie i coś tam mogło nie prawidłowo zostać wykonane , wysłała mnie na ponowne badana krwi - tzn. na ten ALAT i wtedy dopiero będzie myśleć co z tym fantem robić , jutro idę do laboratorium analitycznego a w poniedziałek powinienem już wszystko wiedzieć

p.s. boofi , pytała o to samo co ty , no wiesz , sterydy , alkohol , leki , choroby dobry lekazr z ciebie będzie , i w tym powodzenia życzę

narqua
1

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko Dzięki ... takie schematy wiesz jak jest !
odbierz powtórne badanie i napisz jaki wynik

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
dobra , napewno napiszę , albo sie pochwalić że fałszywy alarm , albo dalej radzić

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana - Brak mazi :-(((

Następny temat

solarium a oczy ...

WHEY premium