SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

wynik badan, niski poziom testosteronu

Wysłana -
Witam
Panowie proszę o poradę odebrałem wczoraj wyniki badań i porównałem z wcześniejszymi i jestem zaskoczony.

Testosteron norma 2,3-10
Lipiec 3,2
Wczoraj 2,7

W lipcu byłem na redukcji wiec wynik mógł być niższy ale obecnie od 4 msc. Jestem na czystej masie w dt jem lekko na plus w dnt na zero a tesc spadł jak to możliwe i czym może być spowodowane ?

Porownojac pozostale hormony

TSH norma 0,27-4,2
Lipiec 4,2
Wczoraj 2.8

Lh norma 1,1-7
Lipiec nie badalem
Wczoraj 2,8

Fsh norma 1,7-12
Lipiec nie badalem
Wczoraj 3,5

Progesteron norma 0,25-0,56
Lipiec 0,7
Wczoraj 0,6

reszta wszystko w normie.

Dodam że nigdy nie brałem SAA jestem naturalem.

Zmieniony przez - chudy522 w dniu 2017-12-24 12:59:57

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przejdź się do urologa/androloga/endokrynologa. Nisko test, być może włączą leczenie.
Wysłana -
Bylem u 2 endo stwierdzili że test w normie nie ma potrzeby nic przepisywać
Wysłana -
No jest, ale już extremalnie nisko tej dolnej normy. Ale powiedz jaki był powód, że zrobiłeś te badania, co się dokładnie dzieje, w czym problem..?
Wysłana -
Na redukcji samopoczucie było słabe mianowicie byłem zmęczony,ospaly brakowało mi sił no i brak postępów w redukcji mimo sporego deficytu waga nie spadała, sylwetka sie nie zmieniała, sporo wody siedziało i nie chciala zejść bylem mega slaby.

Obecnie mimo masy samopoczucie sie trochę poprawiło ale nadal pozostalo to ze jestem bojazliwy, niepewny, rozdrażniony no i mimo ćwiczenia na silce sporej masie jestem mega slaby Fizycznie.
Wysłana -
Problemy z dymaniem? Libido/potencja/erekcja/sex..?
Wysłana -
W temacie seksu jest ok. Dziecko mi się urodziło 7msc temu libido jest ok.
Wysłana -
No więc mi to wygląda, że dojechałeś oraganizm po prostu a teraz trudno Ci dojść do normalności. Rozumiem, że prolaktyna, estro, kortyzol + podst bad diag morf/rozmaz/crp/glukoza/lipidy są też OK..?
Wysłana -
Morfologia wyszła ok wszystkiego w normie

Zmieniony przez - chudy522 w dniu 2017-12-24 13:59:53
Wysłana -
No więc tak by to mogło wyglądać... może jeszcze bym zbadał jajka - usg jąder.
Wysłana -
Zastanawiam się nad bosterem testosteronu ma to sens ? Narazie nie chce zaczynac przygody z SAA
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź