SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wzrok mnie raczej nie myli...

Gratuluję Wam obu

Jawor też z nagrodą - graty!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-06-16 16:16:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kufel napełnił mocą Wycwiela Super Panowie. Gratulacje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Dzięki w sumie byłem drugi w open 147x zaliczonych powtórzeń.
W swojej i Jawora kat . byłem pierwszy
Próbowalem jeszcze ponownie w seniorach ale odezwał sie bark to wolałem odpuscic po 110x .
Nie obyło się bez głosnych zastrzeżeń do pracy sędziny zreszta nie uzasadnionych dobrze że był Jawor
Wszystko się wyjaśni po wstawieniu filmu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
wycwiel
Nie obyło się bez głosnych zastrzeżeń do pracy sędziny zreszta nie uzasadnionych dobrze że był Jawor
Wszystko się wyjaśni po wstawieniu filmu .


Tadeusz wszyscy wiedzą że agresja u mnie to minus 5 , widocznie mój niezaprzeczalny urok osobisty sprawił że spuścili z tonu a nawet przepraszali ....tak tak dobrze przeczytałeś przepraszali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Marek zupełnie to było niepotrzebne zabrało czas i nerwy ale reakcja zawodników WL startujących w zawodach całkowicie na miejscu
No najwyrażniej są tacy co tkwią w przekonaniu że kobieta nie może mieć racji
Nie będę się wdawał w szczegóły poczekajmy na film.

Dobrze że mam od jezoo kufel mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Póki co film jest dostępny w Aktualnościach - Sporty Siłowe w temacie IV MP w WW .
Moja próba i Jawora ( robił za raz po mnie ) 1:06 filmu
Próby pań od 1:23 min .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Transmisja bezpośrednio z zawodów :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Teraz dam odpocząć ukł.nerwowemu i pomęczę mięśnie
Trening WW 2 x w tyg. na większym obciążeniu wiadomo z mniejszą ilością powtórzeń.Długie serie wystarczą w pompkach. W okresie wakacyjnym bazowym obciążeniem WW będzie 65kg.Będą tez wpadały większe obciążenia ale nie przekraczające 100kg.
Trwają przygotowania do IV MP Zachodniej w WL i Pompkach ( 29 wrzesień).
Pompek ogólnie może trochę mniej będzie ale już w długich seriach, "giby" na rozruch poranny zostają.
W siłowni dzielnicowej trwa konkurs - plank na czas też trzeba będzie powalczyć postaram się nagrać filmik mam nadzieję że 10min. zaliczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Pierwsze podejście do planka konkursowego na siłowni lokalnej nie tak jak zakładałem 7min.16 sek. ale na razie prowadzę .Spocone łapy zaczęły mi się rozjeżdżać na podłodze z linoleum tylko łokcie sobie poobcierałem
Chciałem nagrać( w sumie nagrałem ) próbę do lipcowego konkursu w pompkach po 40 zrezygnowałem coś bark czuję a wiem że jak lekceważę takie sygnały to kończy się to nie ciekawie .Przy płytszych pompkach jest ok. mam nadzieje że to tylko zmęczenie po zawodach w sumie w końcu wykonałem 257 x 50kg.Drugie podejście w kat.senior przerwałem po 110 x właśnie przez bark zupełnie nie potrzebne to było trochę mnie poniosło zapomniałem że już wiek nie ten
Wczoraj była moksa dzisiaj akupunktura kilka dni i powinno być dobrze .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium