SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dzięki Mareczku za obu
Jakoś smyrło mi się myślę że obaj mamy co planowac na 2018 .Filmiki nagrane iti musi znaleść chwilę czasu i wstawi .
Tak jak pisałem z wynikami będzie ciasno w 2018 i dobrze będzie się działo bo walka będzie ostra o każdy ruch.
Sam jestem ciekaw jak to dzisiejsze wyciskanie wyglądało mam nadzieję że się wszystko nagrało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Trenera nie zawiodę oto jego start z Krakowa



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ale walka! Szacun!

Zauważyłem, że w 200s zdążyłeś zrobić 100x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Jawor50
Wycwiel --gratulacje,pięknie się spisałeś:)
Iti swojego dziennika nie prowadzi to pozwolę sobie w Twoim
Iti gratuluję występu,wiem że masz nie do końca jesteś zadowolony ,lecz spójrz na to z innej strony :MASZ CEL NA 2018 ROK :)


Za zgoda trenera odpowiem tu ,
fakt czas może już dziennik założyć
co do startu wycwiel przygotował mnie mega !!!
ale w moim przypadku jak znam cyfrę do przekroczenia to ... ogień a tu byłem pierwszy " lodołamacz " no i wydawało mi się że wystarczy a zapas był... i ot błąd amatorski hahaha
Mareczku tak jak piszesz jest cel na 2018 r i teraz już bez błędnie to zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
Iti --przeciwnik dużo lżejszy od Ciebie, w 1/2 ciała ma on być dla Ciebie przeciwnikiem a nie w 50kg :)
w 50-tce 2018r powinieneś pokazać co niektórym miejsce w szeregu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Tak w 2018 ten szereg może być bardzo ciekawy
Tak jeszcze o zawodach a raczej o sprzęcie gryf był fajny ładnie pracował może nie był całkiem miękki ale też nie był twardy a mimo to czuję mocno barki ( przedni akton ) jak nigdy myślę że to za sprawą ławeczki miała dziwny kształt szeroka pod tyłkiem a wąska pod łopatkami na których mam dwa siniaki .
Dzisiejsze pompki robiłem w mękach a jutro trening WW jak elektro - acupunkter nie pomoże i barki nie puszczą to będzie bolało
Teraz trzeba dobrze policzyc treningi żeby trafić z najlepszym ciągiem na kwiecień w MPN może jeszcze coś kontrolnie przed np. Warka też robią ciężar stały 50kg.No i myślę o kilku startach w pompkach na komendę przydało by się podejść pod 130 powtórzeń .Zwiększam wciąż objętość treningową na brzuch i lędzwie bo same wykonanie pompek to nie problem gorzej z utrzymaniem pozycji przez 10 - 12 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Elektro - acupunkter dał rade trening WW dwa razy w tygodniu ,jeden metodą interwałową drugi metodą ciągłą.
Waga trzyma się w okolicach 88kg.
Pompki idą codziennie wiadomo w tempie pod komendę chociaż raz w tygodniu próba w 200sek.Dzisiaj nawet miałem dzień 98 x ale do tego potrzebuję jeszcze miec naprawdę dobry dzień tak ogólnie to wchodzi mi +/- 90x.
Pompki w tempie 10x/min. powinienem 100 zaliczyć jeszcze w tym roku z czego najbardziej się cieszę bo świadczy to że brzuch i lędżwie się wzmocniły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Waga po Świętach podskoczyła na 89kg ale dzisiaj było już 88kg .
Treningi WW już idą po 10 ton na każdym treningu 2x w tygodniu więc raczej waga będzie spadać mimo diety "obrotowej".Nadal bez suplementów choć jak nie zapomnę to kielonek Doppel herz od mikołaja wychylam.
Codzienne pompki pomału przekładają się na planowany wynik w treningach WW dlatego w 2018 zwiększę ich ilość przynajmniej do MP Nauczycieli w WW.
Ciekawe jak się odbędą z "akcentem" czy bez mam nadzieję że wkrótce organizator się określi na 100% . Nie chciał bym tak jak ostatnio jechać na "akcent" a wystartować w końcu bez Jednak moje przygotowania do zawodów nie co się różnią w obu przypadkach .
Roku nie zakończyłem 100 pompkami w 10min na komendę ani 100 z "akcentem" w 200sek.Czyli trzeba rozpocząć od tego 2018
Wszystkim życzę w nowym roku jak najlepszych wyników ,zdrowia ,szczęścia ,pomyślności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zdrowia!
Działaj dalej, bo widać w tym PASJĘ!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium