SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Od jakiegoś czasu zacząłem robić plank nie na przedramionach a w podporze na dłoniach ( pozycja końcowa pompki) póżniej dodałem pompki po upływie 1min. ( w tempie 10 na 15sek.) teraz dodałem plank niski 30sek. ( pozycja końcowa pompki) i zrobił mi się mocny trening.Na razie udało mi się zrobic 4 sekwencje podrząd .Sekwencja trwa 2min. jako sekwencje przyjmuję 1min. plank wysoki ,10 pompek w 15 sek. , 30sek. plank niski , 10 pompek w 15 sek.co daje 8 min.ciągłego wysiłku i nie żle wykańcza chyba znalazłem sobie nową zabawkę ciekawi mnie ile uda się zaliczyc sekwencji zanim padnę na ryj
WW pomału rozpędzam dodając co trening pare ruchów ale jeszcze nic ciekawego się nie dzieje seria lub dwie w granicach 70-80 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
I tak to leci tylko bez przerywania 8 min.Zaliczyłem takie 4 pełne cykle i pracuje nad 5
Obserwuję tematy naszych testerów IHS ciekawe jakie wnioski wyciągną sam korzystam ze sklepów zielarskich od dłuższego czasu i na mnie zioła działają .
Obecnie stosuję PADME basic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak lubisz koźlaki, to mogę polecić:



Wczoraj mi się trafiło
Nie jest to koźlak, ale smakowo jest blisko.


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-11-05 11:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Kożlak to to na pewno nie jest znam to piwo degustowałem je czasem ale choć lubie słodkie piwa to te jest dla mnie za słodkie.Nie wiem jak Ty ale ja piwkiem się racze w miesiącach wiosna-lato póżniej jakoś mi nie wchodzi . W ogóle w okresie jesień - zima rzadko alko wpada tak naturalnie samo z siebie jakoś mi się nie chce Raczej do słodyczy mnie ciągnie głównie marcepan i czekolada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wybacz(cie), że szerzę niesportowe zachowanie!!
Na lato lekkie i świeże piwo, a na zimę - mocniejsze, bardziej treściwe (niekoniecznie słodkie).
Skoro pasują Ci portery i koźlaki, to pomyślałem, że to też Cię zainteresuje. No i fajnie że masz je już na koncie
Widać są tu jeszcze koneserzy... a nie, że tylko ryż i kurczak na przemian z kurczakiem i ryżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
ja wybaczam
Z Polskich piw najczęściej ograniczam się do browaru Amber ale próbuję nowości. Bardzo lubię Guinnessa .Najczęściej wpadają jednak czeskie piwa - Primator -English Pale Ale,Budweiser Budvar Tmavy lezak ostatecznie Vekopopovicky Kozel premium ( czerwony) ,Staropramen tylko lany z beki.
Jak Ci się podoba zestawik - plank - pompki ? Nie nagrywałem 8 min. bo to nudne w oglądaniu ale jak dojdę do 10min. chociaz teraz juz chcę 12min. to sobie nagram na pamiątkę
Trening WW już tylko ze sztangą na poziomej 2 x w tyg. jako uzupełnienie - pompki .Wróciły aeroby a raczej kardio krótkie 10min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
wycwiel
Jak Ci się podoba zestawik - plank - pompki ?


Oj nie dla mnie takie zestawy...
Serie po 10-20 pompek mi wystarczą by przyprawić mięśnie o drżenie
Nawet próbowałem pompek na komendę (włączyłem filmik, żeby Iti mną dyrygował) - pominę milczeniem ilość wykonanych... Ciało samo mi się rwało do góry! Musiałem się hamować, bo przyspieszałem!

Podziwiam...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Wycwiel w dniu takiego Święta tylko 200 pompek ???? nie poszalałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
e tam Pochód NIepodległości był ważniejszy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium