SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Zmieniłem trening pompiarski . Mi chodzi o wykonanie jak największej ilości pompek w jednej serii . Wróciłem do starego planu robię mniej pompek ale w długich seriach 2 -3. Interwały jakoś się u mnie nie przekładają na wynik . 150 pompek we własnym tempie zrobione musiałem miec jakiś słabszy dzień gdy przerwałem po 130 Do sztangi jeszcze się nie dotykam do końca sierpnia robię trenig z użyciem sztangielek 18kg na ławce skośnej. Więcej uwagi poświęcam barkom 3 x w tyg.Przy unoszeniu ramion bokiem 9kg jakieś lekkie się zrobiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Filmów nie mam bo iti wyjechał na wakacje z naszą Mistrzynią WW Martą .Może wrzuci coś z wakacji
Sam zasuwam z pompkami nawet udało mi sie wypompować nowy rekordzik w pompkach na komendę którą sam sobie dawałem ale czas całkiem niezły 7min. 35sek.Co prawda nie jest to co z iti ale zawsze coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jaka liczba?
Chyba, że to tajne dane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Jeszcze nie tajne 108 powt.
Aktualna waga 85kg i całkiem fajnie mi się pompuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
wycwiel
Filmów nie mam bo iti wyjechał na wakacje z naszą Mistrzynią WW Martą .Może wrzuci coś z wakacji
Sam zasuwam z pompkami nawet udało mi sie wypompować nowy rekordzik w pompkach na komendę którą sam sobie dawałem ale czas całkiem niezły 7min. 35sek.Co prawda nie jest to co z iti ale zawsze coś


Filmików nie mamy ale nie obijamy się
Zwłaszcza Mistrzyni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Marta w formie jak zwykle
Mi sztangielki też idą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Tadeusz a co u Ciebie taka posucha ??? Michał już wrócił z urlopu :) czas na wpisy treningów a nie tylko pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
No kurcze jak nie startuję to i bałagan w treningach WW
Pompki cisnę bo myślę o starcie w Głogowie w pompkach na komendę ( MP Zachodniej ) za sztangę chwycę we wrześniu na razie cieszą mnie sztangielki na skosie Dzisiaj miałem małą zabawę zaproponowaną przez dwóch na masie kto więcej razy wyciśnie sztangielki 18kg na skosie oni dwaj czy ja sam . Oczywiście się zgodziłem wystarczyło mi 62 x ale muszę sprawdzić ile tak na prawdę był bym w stanie wycisnąć myślę że jeszcze kilka ruchów bym dorzucił a może już nie Nagram do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Ładna zabawa ---jak "masowcy" zareagowali na Twój wynik ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Bardzo spokojnie stwierdzili że WW nie dla nich i chwycili 35kg sztangielki ale nie czekałem na dalsze propozycje
Nie no silne chłopaki !
Namówiłem ich na unoszenie sztangielek bokiem stojąc na 9kg zobaczymy co wyjdzie ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biustonosz na silownie

Następny temat

[BLOG]Może jakis start w 2017??? Let's do This shittt!!!

WHEY premium