SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycwiel-Wyciskanie Wielokrotne & Pompki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ojan z działu Po 35 roku życia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Witam!
Postanowiłem założyć temat żeby umieszczać w nim swoje postępy i aktualne wyniki oraz moje przygotowania do zawodów w Wyciskaniu Wielokrotnym a także w pompkach na poręczach i pompkach klasycznych.
wiek - 57 lat
wzrost - 173 cm
waga - 86 kg
Będą tu umieszczane filmy z WW i pompek zarówno te z zawodów jak i treningowe.
Zapraszam też wszystkich ze swoimi podobnymi filmami.
Komentarze mile widziane:)
Aktualnie przygotowuję się do MP w WW 24-25 IX Tychy.Wezmę tam udział w WW 1/2 CC oraz w pompkach na poręczach na komendę.Dlatego zacznę od filmów z moich aktualnych prób treningowych pompek na poręczach na komendę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831
Pompki na poręczach na komendę 33x






Zmieniony przez - iti706 w dniu 2016-09-13 20:52:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831
p.s.

Uuu własny temat kolega się rozwija
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Michu skoro mnie nagrywasz to trzeba było:)Ty jako czołowy zawodnik WW zasilisz chyba temat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831
TaDzik będę się starał nie zawieść !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Może wreszcie zdradzicie sekrety takich zabójczych wyników w ww i w pompkach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ciekawością będę zaglądał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Te MP w WW w Tychach to konkretnie gdzie? Jest jakaś strona internetowa, aż mnie korci żeby się wybrać i pokibicować. Mieszkałem 20 lat w Tychach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
jsdolan
Miejsce zawodów:Zespół Szkół N.4 Tychy al.Bielska100
Temat II Otwartych Mistrzostw Polski w WW znajdziesz w dziale Aktualności - Sporty Siłowe.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-09-14 09:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
masti
Ale Ciebie te "sekrety" męczą:)Oczywiście chodzi Tobie o okres kiedy startowaliśmy w WW bez ograniczeń czasowych wtedy faktycznie zajmowaliśmy we dwóch prawie połowę czasu trwania zawodów byli tacy którzy nie czekali na swoją kolejkę i wychodzili w trakcie z bólem głowy:)Bo teraz gdy jest limit czasowy o który sam zabiegałem czując że chodzimy po krawędzi jest już normalnie czasem wygramy czasem nie.
Zeby nie przynudzać napiszę tylko że korzystaliśmy i korzystamy ze znanych powszechnie metod treningowych.Wcześniej głównie metoda ciągła+sposoby na "oszukanie głowy" o których nie będę tu pisał bo nie chcę żeby już na pierwszej stronie tematu proponowali mi Ci co mnie nie znają leczenie zamknięte:)
Teraz to interwały ale też zmodyfikowana na nasze potrzeby metoda powtórzeniowa/czyli znowu sekrecik/.Wcześniej potrafiliśmy zaliczać wszystkie fazy wysiłku jak opisuje to fizjologia wysiłku:steady state,martwy punkt,drugi oddech czego inni najwyrażniej chyba nie potrafili.Teraz tak naprawdę w czasie 5min.zdarza się jedynie powąchać czasami "martwy punkt"nie ma czasu rozkoszować się wysiłkiem ale za to możemy startować o wiele częściej.Dla tego pomyślałem że spróbuję czasami wystartować w pompkach klasycznych na komendę tak dla przypomnienia jak to było bez ograniczeń czasowych no i czy jeszcze dotrzymam kroku młodzieży:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suunto i Ubuntu - czyli czy komunikacja jest możliwa?

Następny temat

Konkurs wrzesień - Martwy Ciag na prostych nogach - 75procent masy ciała

Wiecej