SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

wyciskanie na klate

Temat przeniesiony z 'Strongman' przez: p-aR-ker
Wysłana -
czy miałbym szanse w zawodach w wyciskaniu na klate przy gabarytach:
waga:90kg
wzrost:183
wyciskam:110kg
ćwicze już od 2lat
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pytasz o zawody tylko w wyciskaniu?bo jesli idzie o trojboj to przydałyby sie jeszcze wyniki z siadu i ciagu.jesli idzie o wyciskanie to nie jest to rewelacja w kat 90,ale biorac pod uwage wiek i to ze mogłes cwiczyc bardziej wytrzymalosciowo niz na sile,to moze powinienes sprobowac wystartowac.w koncu zawody to wspanile przezycie a za pierwszym razem nie musisz wrocic od razu z medalem

Kazio
Wysłana -
wycisnac ciezar 2x wiekszy od wagi ciala, wtedy jest sens zglaszania sie na zawody. wycisniecie 20 kg wiecej od wagi ciala to nic wielkiego, wiekszosc amatorow kulturystyki z pewnoscia wycisnie swoja wage +20kg.

pozdrawiam
Wysłana -
majc 16lat to dobry wynik w tej kategorii wagowej czyli 110kg jest rekord 140kg w grupie młoddzików czyli do i włacznie 18lat,Napisz z jakiego miasta jesteś lub wsi to podam Ci namiary na miejsca gdzie sie dowiesz osobiscie wszystkiego bo stosowanie treningow z paieru i to jeszcze z doradztwa forumowiczow to nie jest dobre wyjscie.
Wejdz na srone www.republika.pl/power_lublin tam znajdziesz maila i napisz tam otrzymasz odpowiedz, a moze i przygarna cie do klubu.
Wysłana -
Pisze to z przezorności nie wiem jak u was ale u mnie norton wykrywa na tej stronce podanej przez niunia wirusa Html.redlof.A a więc niunio jak znasz admina strony poinformuj go o zaistniałej sytuacji
Wysłana -
nunio oto moje namiary:
mieszkam w małej wsi Markowicze-----15 km od biłgoraja(woj lubelskie) a uczę sie obecnie właśnie w Biłgoraju. Tak więc do Lublina mam 98km.
Wysłana -
pomyliłem sie w kat 90kg to rekord do 18 lat kest 170kg, ale jak napisałeś maila to dobrze.Powodzenia napewno Ci fachowiec odpisze, jak jestes z pod Lublina to na pewno bedzie Ci łatwiej dojechać na trening czy sprawdzian.
Wysłana -
wiecie moze jaki jest pezelicznik w wyciskaniu dla dziewczyn??? Bo raczej ta "podwojana masa wlasna" nie jest wykonalna w naszym przypadku....

pyziaczek
Wysłana -
Jako takiego nie ma, teoretycznie waga ciała plus 10-12.5kg to byłby b.dobry wynik , który dawałby medal na mp seniorek, a dla juniorek to 5kg dodane do masy ciała to tez good.
Wysłana -

dzieki.. to moze sie nei zalamię odrazu ze sztanga pracuje raz w tygodniu po godzinie (juz od miesiaca.. i poki co na moje 60 kg wyciskam 50 kg w pełnej seri (okolo 8-10 powtorzeń). tekord to 57, ale mayślałam , że sie złamałam w 15 miejscach . Zobaczymy jak dalej bedzie mi to szlo... dzieki za wsakzowke <piwo>

pyziaczek
Wysłana -
To musze pogratulowac bo moj kolega po 3 miesiacach cwiczen bral 50kg na jakies 2 ruchy :P

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź