SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie na klate

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
czy miałbym szanse w zawodach w wyciskaniu na klate przy gabarytach:
wiek: 16lat
waga:90kg
wzrost:183
wyciskam:110kg
ćwicze już od 2lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
pytasz o zawody tylko w wyciskaniu?bo jesli idzie o trojboj to przydałyby sie jeszcze wyniki z siadu i ciagu.jesli idzie o wyciskanie to nie jest to rewelacja w kat 90,ale biorac pod uwage wiek i to ze mogłes cwiczyc bardziej wytrzymalosciowo niz na sile,to moze powinienes sprobowac wystartowac.w koncu zawody to wspanile przezycie a za pierwszym razem nie musisz wrocic od razu z medalem

Kazio

"Czas na to, aby pójść drogą, wierząc, że jest ona właściwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycisnac ciezar 2x wiekszy od wagi ciala, wtedy jest sens zglaszania sie na zawody. wycisniecie 20 kg wiecej od wagi ciala to nic wielkiego, wiekszosc amatorow kulturystyki z pewnoscia wycisnie swoja wage +20kg.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
majc 16lat to dobry wynik w tej kategorii wagowej czyli 110kg jest rekord 140kg w grupie młoddzików czyli do i włacznie 18lat,Napisz z jakiego miasta jesteś lub wsi to podam Ci namiary na miejsca gdzie sie dowiesz osobiscie wszystkiego bo stosowanie treningow z paieru i to jeszcze z doradztwa forumowiczow to nie jest dobre wyjscie.
Wejdz na srone www.republika.pl/power_lublin tam znajdziesz maila i napisz tam otrzymasz odpowiedz, a moze i przygarna cie do klubu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16873
Pisze to z przezorności nie wiem jak u was ale u mnie norton wykrywa na tej stronce podanej przez niunia wirusa Html.redlof.A a więc niunio jak znasz admina strony poinformuj go o zaistniałej sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
nunio oto moje namiary:
mieszkam w małej wsi Markowicze-----15 km od biłgoraja(woj lubelskie) a uczę sie obecnie właśnie w Biłgoraju. Tak więc do Lublina mam 98km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomyliłem sie w kat 90kg to rekord do 18 lat kest 170kg, ale jak napisałeś maila to dobrze.Powodzenia napewno Ci fachowiec odpisze, jak jestes z pod Lublina to na pewno bedzie Ci łatwiej dojechać na trening czy sprawdzian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 958
wiecie moze jaki jest pezelicznik w wyciskaniu dla dziewczyn??? Bo raczej ta "podwojana masa wlasna" nie jest wykonalna w naszym przypadku....

pyziaczek

-=Pij mleko! Będziesz wielki =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako takiego nie ma, teoretycznie waga ciała plus 10-12.5kg to byłby b.dobry wynik , który dawałby medal na mp seniorek, a dla juniorek to 5kg dodane do masy ciała to tez good.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 958


dzieki.. to moze sie nei zalamię odrazu ze sztanga pracuje raz w tygodniu po godzinie (juz od miesiaca.. i poki co na moje 60 kg wyciskam 50 kg w pełnej seri (okolo 8-10 powtorzeń). tekord to 57, ale mayślałam , że sie złamałam w 15 miejscach . Zobaczymy jak dalej bedzie mi to szlo... dzieki za wsakzowke <piwo>

pyziaczek

-=Pij mleko! Będziesz wielki =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
To musze pogratulowac bo moj kolega po 3 miesiacach cwiczen bral 50kg na jakies 2 ruchy :P

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty

HST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MA ktos zdjecia pudziana jak był nastolatkiem??

Następny temat

Kostiumy Tytana

WHEY premium