SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie na klate

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zna ktos stronke z informacjami o klubie t rrojboju lub wyciskani z okolic szczecina lub woj zach pomorskiego ?????

Przyszly Strong man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Pyziaczku. Tutaj jest formuła Wilks'a. Według niej mozna przeliczać swoje osiągi. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67703 . Pozdrawiam.

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ładnie z Tojej strony Metalix iż podałeś link do Wilksa, ale co jej to pomoże jak sie dowie , że ma np; 102,65 w wilksie dla kobiet czy bedzie wiedziała czy to dobrze czy żle?czy jest sto lat ze murzynami nie obrażajac czarnuszków, czy już nie długo przyblizy się do tych najlepszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Hm. Ona pytała o przelicznik, więc jest przeliczniik. Możliwe że trenuje z innymi dziewczynami, możliwe że zna inne "wyciskaczki". Bedzie mogła zaspokoić swoją ciekawość jak wygląda na ich tle jej wynik.

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
No i zawsze będzie mogła pomyszkować w SFD, znaleźć wynoki z MP i przeliczyć te wyniki, a wtedy będie wiedziała ile pracy przed Nią!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 958
dzieki metalix za te wspolczynniki..w sumien ie doluja mnei az tak mocnonarzie cwicze z e sztanga od okolo miesiaca i przy moich 59kg wyciskam 50 w seri 7-10 razy.... wg. tego wskaźnika to az tak duzo mi jescz enie brakuje hihihi.... jeszc eraz dzieki... Wiem teraz przynajmniej ile "moge" z siebie wycisnac.. dodam,z e moj "rekord" to 57kg- ale poki co to jescze za ciezkie na serie
pozdrowki

pyziaczek

-=Pij mleko! Będziesz wielki =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Pyziaczku ja uwazam twoj wynik za niezly i jestem pod wrazeniem.
serio

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 958
thx.... w końcu ktoś mnie docenił .. duże piwko dla ciebie

pyziaczek

-=Pij mleko! Będziesz wielki =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Ćwiczysz dopiero miesiąc, abrakuje ci do podniesienia swej wagi tylko 2kg. To naprawde bardzo dobry początek! Każdy wyciskacz Ci powie że rezultaty nie osiąga sie po miesiącach, a po latach! Tak że jesteś na dobrej drodze! Powodzonka!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Juz niedlugo na zawodach bedziesz mial konkurentke Metalix (Tytan ci nie pomoze

A ja swoja wage wycisnalem po ok 7-8 miesiacach (az wstyd napisac)

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty

HST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MA ktos zdjecia pudziana jak był nastolatkiem??

Następny temat

Kostiumy Tytana

WHEY premium