SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybor stojakow i ławeczki

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
Jakie stojaki pod sztange i laweczke mi polecacie ? :)
Myślałem nad stojakami hs4 kelton I ławka ms-l 102 marbo . Czy to dobry sprzęt czy może polecacie mi coś innego do około 1000-1200 zł?? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
Jednak te stojaki od marbo wyglądają mi na mniej stabilnabilne niż hs4 . Myślałem także o stoiskach ms-s108 ale bardzo się boję czy przy odkladaniu większych ciężarów sie nie przewroca . Chciałbym także robić przysiady , a że jestem dość wysoki 180cm to nie wiem czy nie będą za niskie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
Odpisze ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Nie musisz się obawiać o stabilność oraz wysokość stojaków. Przy Twoim wzroście nie będzie żadnego problemu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
Dzięki łap soga :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
Myślałem także nad stojakami ms-s 104 matbo. . Co o nich myslicie ? Które wziąć najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
to sa te ktotre Ci dalem w zestawie

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1216
Wiem. Dzięki . Ale mam jeszcze pewien dylemat dotyczący ławki. Ms- l 002 , ms-l 102 , ms-l 101 która jest najlepsza ? Bede także dokupywal akcesoria takie jak wyciąg i prasa do nóg a w ławce Ms-l 101 ten element do akcesoriów jest dokrecany i właśnie się zastanawiam czy po kilku miesiącach użytkowania nie będą się robić luzy.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
Ms-l 101 jest ladniejsza ławka(jak dla mnie) ale nie zaufał bym temu elementowi na akcesoria. Przy wyciagu i prasie obciążenie jest nie małe.

../..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Składana ławka regulowana MS-L014 Marbo

Następny temat

Poręcze do pompek

Wiecej