SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybór suplementow na mase. Please help.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Witam. A wiec mam dylamt co wybrac zeby zwiekszyc sobie mase. Moj staz na silowni to 2 lata z tym ze mialem jakies 6 miesiecy przerwy z powodu nauki do matury, poprostu brak czasu na silke. Diete mam opracowana tzn. ryz, makaron, sery,kasza,owoce,warzywa itp. I wlasnie nie wiem co wybrac tzn. albo zestaw nr1 :
-OLIMP CREATINE MEGA CAPS 150caps
-OLIMP TAURYNA+DEXTROZA=DEXTRO JUICE 1500gram
-Olimp - GAINER MCT 1400g

albo zestaw nr 2:
-Olimp - GAINER MCT 3800g (bralem go w zeszlym roku i masa mi podskoczyla o 7kg)

Znajomy ktory juz pare lat cwiczy na silowni powiedzial ze dobrze jest zeby wlasnie do gainerow brac kreatyne bo to polepsza efekty. Na forum poszukalem i znalazlem pare tematow zwiazanych wlasnie z laczeniem tych supli. Znajomy mial racje :)

Teraz tylko prosze o wasza rade ktory zestaw wybrac, ewentualnie co zmienic. Aha musze dodac ze moj limit finansowy wynosi do 130zl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Mam nastepne pytanko. Czy do mojej diety moge dorzucic Omega 3 i ZMA apteczne (tzn chodzi mi o to czy moge poprostu brac obydwa skaldaniki). Z kreatynka zaczekam az bede miec wiekszy staz, na diecie bardzo fajnie idzie :) Aha prosilbym bym jeszcze o rozpiske jak i kiedy brac w/w produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ulozyc diete uzupelnic ja jesli beda braki do tego omega-3, witaminki i ZMa 'apteczne' na kreatyne przyjdzie pozniej czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Aha zapomnialem dodac ze mam 20 lat i waze 70Kg. Tak jak pisalem dietka jest ulozona w miare mozliwosci bo zbyt duzo kasy niemam. Prosze o jakies rady albo wasze opinie co do wymienionych wyzej zestawow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ile cwiczysz obecnie od przerwy?
co do kreatyny to 150 capsow to za malo
kup zwykla w proszku np.vitalmaxa albo treca 300 gram
za reszte gainerka maxx xxl treca albo gainera 1 vitalmaxa
ewentualnie ostrowie i carbo

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Cwicze juz 2 tygodnie od przerwy (wiem ze to troszke malo). Czemu 150 tabs to za malo ? Mysle ze na jeden cykl wystarczy. Aha i czemu jakos nikt nie jest za tym gainerem mct ? Bralem go i mowie efekty byly dobre, tylko wtedy mialem wlasnie pudelko 3800g. Jesli te zestawy naprawde sa slabe albo nie pasuje to prosze o jakies linki na allegro ewentualnie o ulozenie jakiegos zestawiku. Moja kwota to max 130zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co do allegro to ja osobiscie nie bralbym, co do gainera mct to zalezy od brakow w diecie zobacz link w moim podpisie, 150 kapsow to za malo na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ba
obczaj link od BPL-G'a
w tym wypadku kup gainera a z kreta poczekaj jeszcze kilka miechow

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Hmm a co ze stwierdzeniem ze gainer + kreatyna daja dobre efekty ? I czemu rezygnowac z kratyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
poczekac bo jest za wczesnie cwiczysz po przerwie 2 tyg. przyda sie ona o wile bardziej w pozniejszym etapie treningow ja wiem ze wakcaje niedlugo ale cierpliwosc w tym sporcie jest bardzo wazna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1100
Hehe BPL-G skad wiedziales ze chce spiecjalnie na wakacje ;) Normalnie czytasz w moich myslach :D Czyli zdecyduje sie chyba na gainera mct bo sprawdzony produkt i masa ladnie wzrosla. No chyba ze macie jakiegos innego gainera w sensowenej cenie :) A ten artykul o gainerach to juz czytalem tylko tyle tego ze sam nie wiem co wybrac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wybierz taki co uzupelni dobrze braki w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Carbo+Gainer! Good?..

Następny temat

Problem z przybieraniem na masie - do znawcy

WHEY premium