SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko o koksach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Ktoś pisał że w Turcji takie specyfiki jak anapolon sa wystawione na regałach w aptece, nawet zdjęcia były wrzucone. Słyszałem żę Francja zajmuje się produkcją anavaru ( tylko słyszałem), czyli od tak mi nie sprzedadzą ? Powiedz mi jeszcze czy we Włoszech da się kupić bez Recepty

Zmieniony przez - piastoholik w dniu 2013-01-26 12:03:56

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Turcja nie jest w UE,we wszystkich krajach UE obowiązują recepty na tego typu leki,w Egipcie też jest wszystko na półkach wystawione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
He kurde ale byka z tą Turcją j**łem ;p Czyli ani we Francji ani we Włoszech nie dostanę bez recepty tego? Nie ma się co łudzić?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
taka sama szansa jak na omke u nas w aptece bez recki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
No nic, dzięki za udzielone informacje. Szukam dalej jakiegoś sposobu :) Pozdro

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocence taki cykl

Następny temat

CO DO WINKA

Wiecej