SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
Michal jesli masz go naderwany nie jest calkowicie zerwany to da sie obejsc bez artroskopi i komerek maciezystych, szybkie efekty daje kolagen podawany dostawowo polaczony z fizykoterapia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
Kickstarter hm nie słyszałem o tym ....ale dobrze wiedzieć:) puki co mam tez taka nadzieje ze obejdzie sie bez artroskopi.....mój znajomy mniał robione zastrzyki z kolagenu bezposrednio w staw barkowy pomoglo mu , koszt duzo miejszy takiego leczenia a ból miał dosc mocny większy od mojego ja teraz jak nie trenuje to nie boli....ale to niema co gdybac kazdy przypadek jest inny trzeba spokojnie poczekac do czwartku:) i sie okaze
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
No dokladnie kolagen kupisz w aptece za ok 38zl za ampulke bardzo dobry tez jest solcoseryl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
No i wyszlo bark kwalifikuje sie do artroskopi uszkodzenia sa dosc powazne w gornej czesci obrabka i tylnej lekarz powiedzial ze minimum 4 kotfy poliuretanowe operacja 17 maja juz umowiona ale jest tez swiatelko w tunelu z racji ze uszkodzony jest tylko obrabek jest mozliwosc samoistnej naprawy zadne miesnie sciagna i prxyczepy nie zostaly uszkodzone. Obrabek moze sam sie przyrosnac gdyz ma struktore chzastna tylko trzeba wykonywac cwiczenia rechabilitacyjne ktore zostaly mi przepisane zeby to przyrosniecie nastapilo w dobrym miejscu inaczej moze zrobic sie obrzek i ograniczenie ruchow jesli bol nie ustapi 17 maja mam juz ustawiona operacje artroskopowa prywatnie. Nie musze juz chyba mowic ile to kosztuje. ... taka ciekawostka na NFZ czeka sie okolo 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
To powiem Ci tak kolagen dostawowo jeden co tydzien koszt ok 36zl w aptece bez recepty ,zelatyne kilka razy dziennie , fizykoterapia najlepiej jak bys kriokomore sobie zalatwil a jak nie to kilka razy dziennie lodem obkladac, powinienes dostac zastrzyk przeciwzapalny domiesniowo , laser , pole magnetyczne ultradzwieki , no i duze ilosci kolagenu doustnie kazdego typu 1, 2 , 4 a bedzie jak nowo narodzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Tu w kolagen doustny bym nie szedł, a własnie żelatynę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2124
Na zastrzyk zapalny jest troche za pozno. ...czemu kolagen oralny nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
Gdyz nie masz pewnosci w jakiej ilosci sie wchloni a podany do stawu dziala od razu i wiesz ze on tam jest hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Bo jest X razy droższy od żelatyny a działa dokładnie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39376
Do 29 marca jest promocja w aptekach zdrowit po 19 zl 30saszetek po 10gram kolagenu i innych skladnikow bardzo dobra rozpuszczalnosc i smak polecam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

Wiecej