SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113018

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
tutaj jest filmik z ostatnich mistrzostw polski z tego roku...są tu pokazane 2 moje walki, pierwsza walka jest na 3,52 minucie filmu a dróga na 7,12 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam nowego zawodnika ;) Powodzenia
Masz niezłe wyniki siłowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48237
@michhh
"tak w mojej kategori jest baardzo duża konkurencja...powiem tak w mojej kat do 90 kg na tegorocznych miatrzostwach polski byli bardzo silni zawodnicy... mistrz polski z tamtego roku z kat open- piotr Bartosiewicz , mistrz polski bodajrze z przed 2 lat nie pamiętam już dokładnie ale to ten gość co położył legendarnego johna brzenka tego amerykana co sie siłował z tym wielkim ruskiem - cyplenkowem...póżniej kolejny zawodnik mistrz swiata juniorów no naprawde bardzo silni zawodnicy sami mistrzowie...a do twojego działu zajrze bardzo chętnie też kiedyś trenowałem pchnięcie kulą mam nawet wiele medali z tej dyscypliny z czasów szkolnych...:)"

Witam. Miło,że rozkręcasz temat armwrestlingu. Tylko proszę jeśli już piszesz, to rób to ze starannością, tak jakbyś się znał..
Kat. 90 była rzeczywiście chyba najmocniej obsadzona. Kat.OPEN jest tylko na Pucharze Polski, "ten gość co położył Johna to nikt inny jak Lucjan Fudała, a w kolejny zawodnik nie jest mistrzem świata juniorów, bo nigdy takiego nie było! Polska nie ma Mistrza Europy ani Świata. A zapewne chodziło Ci o Natana Kajdasa, który jest Wicemistrzem Świata Juniorów z 2009r.
W Polsce coraz bardziej poziom wyrównuje się wśród zawodników i rośnie w każdej kategorii i MP nie są już takie łatwe jak kiedyś.

Będę zaglądać :)
Powodzenia

Czy na prawde chcesz zmarnowac wszystko?
Czy potrafisz oprzeć się wyśmiewającym gwizdom?

Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia
Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Polska nie ma Mistrza Europy ani Świata. A zapewne chodziło Ci o Natana Kajdasa, który jest Wicemistrzem Świata Juniorów z 2009r.



tak chodziło mi o Natana...drobne niedopatrzenie...:)
Smazwy a ty z kąd tak dobrze znasz się na armwrestlingu...czyżby pod tym pseudonimem krył się jakiś zawodnik...:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
M_Polaszek -czy ja wiem czy takie dobre..mogły by być lepsze...:)będę pisał o swoich rekordach jak się będą zmieniać i tak: wczoraj poprawiłem rekord w wyciskaniu na 207,5kg tylko z tym że moje wyciskanie to jest wyciskanie z mostkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
nadchodzi pora na zawody...:) już jutro w Tczewie pierwszy mały sprawdzian...:) może ktoś chętny...?
forma na razie trzyma się bardzo wysoka powinno być dobrze:)a jak będzie już się jutro okaże....

Ps.wczoraj pękł kolejny rekord:)195kg w pełnym przysiadzie zaliczone:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
no i już po bólu...:)
moja waga w dniu zawodów to 90,3kg w ubraniach i butach startowałem zatem w kat do 95kg no powiem krótko poszło bardzo dobrze pierwsze miejsce moje:) a kat nie była łatwa bo miałem jednego medalistę z tegorocznych mistrzostw polski więc było z kim powalczyć...
impreza ogólnie fajna tylko trochę za bardzo zimno było
pokazy strongman równie interesujące sam nawet próbowałem swoich sił w tych zmaganiach...a mianowicie wyglądało to tak były strongman Jarek D wybrał z publiczności 6 chętnych osób i rywalizowaliśmy ze sobą w 3 różnych konkurencjach a dla najlepszego czekał rejs statkiem do Szwecji...niestety niewiele zabrakło 2 byłem w tych zmaganiach...wygrał chłopak który już miał wczesniej styczność z takimi zawodami...ale na sam koniec były strongman Jarek D powiedział żebym sie dobrze zastanowił nad tym jaki sport chcę uprawiać bo mam też całkiem niezłe predyspozycje do ST (pod warunkiem że tylko trochę przytyję)
moje wyniki z tych zawodów:
noszenie walizek po 100kg na jedną rękę -70 metrów przeszedłem
wyciskanie belki na czas w ciągu 75sekund-13 powtórzeń zaliczyłem
noszenie ciężaru na barkach tzw yok 200kg na 20 metrów -7sekund.
tak to wyglądało... póżniej wrzucę filmik z zawodów z siłowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No to pieknie , zawody Twoje
Czekamy na zdjecia filmiki z imprezy

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
przepraszam za chwilową nieobecność ale jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej no i tak troche mi brakuje czas...ale wszystko już niedługo nadrobię:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium