SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wstrzyknięcia z oleju.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 530
Mam pytanko czy ktoś wie na temat wstrzykiwania oleju w mięśnie (bicepsy tricepsy)? ja osobiście widziałem to wykonywane z olejku Johnsons&Johnsons! jesli ktos cos wie niech mi podpowie poradzi co ijak jak todziała uboczne itp?

pawel

pawel

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
?!

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Jezu !?

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno lepsze efekty są po oleju samochodowym, tylko musi mieć dokładnie 20.000 przebiegu i pochodzić z autoryzowanej stacji

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
A myślałem, że już nic mnie tu nie zaskoczy))

Max

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 798
plack olej mozna wstrzykiwac, ale do glowy co by ci sie przydalo ;))

--------
Wilhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to musiał byś burak, ja pierdzielę!
sytuacja zupełnie jak w mojej rodzinnej wsi, jak jakiś czas temu zainstalowali pierwszą budkę telefoniczną na karty magnetyczne. następnego dnia nie działa! co jest? okazuje się, że... he he... ktoś wyciął prostokąt z tektury, namalował czarnym flamastrem pasek... hi hi, magnetyczny i chciał dzwonić cwaniak! kurde, to był ubaw. a jakbym zobaczył gościa jak se wali Johnson&Johnson to chyba bym zszedł DD

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piter zapomniałeś dodać, że to ma być full syntetyk i najlepiej firmy (......) - to by nie reklamować produktów

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MYSLE ZE NAJLEPSZY JEST OLEJ MASZYNOWY NAOLIWI TEZ STAWY
2 W 1

SIARA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
R.I.P.

mikey.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hormon wzrostu

Następny temat

Undestor

WHEY premium