SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspomaganie,trenind,dieta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema koksiarze!Jestem nowy w sfd wiec jak chcecie to piszcie.Jak ktos ma ochote pogadac na temat koksow,odzywiania,treningu itd.to piszcie,trenuje prawie piec lat.Mialem tez kilka przygod z metka wiec jak ktos ma jakies pytania lub watpliwosci to niech smaruje.Ja sam tez chetnie sie czegos naucze.Pozdrawiam,Benon!

benon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary,powiedz mi co to sa byki bo za bardzo nie kumam?A poza tym metka jest dobra na wszystko!HA,ha,zartuje.Wiesz,trzeba sie starac i w sumie trzeba umiec robic tak zeby spadki po cyklu byly jak najmniejsze.Ja osobiscie nie chwalac sie potrafilem utrzymac dosc duzo wypracowanej na koksie masy.Udalo mi sie to dzieki zmniejszaniu dawek do takiego stopnia,ze w ostatnich dniach lamalem jedna tabletke na pol i tak je bralem,pol dziennie.Dzieki temu moj organizm potrafil znow produkowac testosteron i nie musialem brac zadnych nolwadxow czy hcg,zeby wrocic do normy.Metka to moj ulobiony koks i o niej moge pisac caly dzien.Pozdrawiam!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
siema koksiarzu !!
może byś tak profil uzupełnił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Spartakus,profil "uzupelniony".Teraz mozesz skrobac.Nara!benon

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Benon ile i jakie miales przyrosty dzieki metce

POZDRAWIAM

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwszym cyklu na ktory skladalo sie ponad 250 szt ruskiej metki zdobylem jakies 6 kilogramow i po cyklu wazylem ponad 103 kilo.W lapie przybylo mi 2 cm.To wszystko w 6 tygodni.Po pierwszym cyklu w zyciu czulem sie jak mlody bog jak mistrz swiata.Z tego wszystkiego zostalo mi jakies 60% przyrostow.Drugi cykl na polskiej mecie jakies 230 sztuk dal mi prawie 8 kilo i wlapie mialem 44.Po odstawieniu koksu wazylem ponad 104 i mialem w lapie dobre 43 cm.Pamietaj ze do tego b.dobrze sie odzywialem i bralem zestaw witamin.Trzymaj sie!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
a ile ci spadlo po pierwszym cyklu a ile po drugim


POZDRAWIAM

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
benon brałeś może jakieś prohormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Benon ****a 250 metki na pierwszy cykl!!! 5kg!!!Ja po 100 metach poszedlem 7 kg...

kuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sie ma!Pisalem juz ze po kazdym cyklu zostawalo mi jakies 60% zdobytej masy,no to powiedzmy poszedlem 6 kilo to po cyklu mialem 4 i ponad 1,5 centymetra w lapie.Co do prohormonow to raz sie bawilem androstenedionem i sadze,ze dalo mi to ze 3 kilo masy i w lapie mialem o 1,5 cm wiecej.Jednak wtedy robilem nowy program treningowy,wiec dokladnie nie wiem czy to prohormony zadzialaly czy cos innego.A jezeli chodzi o moj cykl...coz moze 250 szt.metki bylo za duzo,nie wiem,bralem pierwszy raz.Teraz oscyluje w granicy 200.Dzieki za uwagi.Nara!

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam typa który na kurację miał 600 ruskiej mety, w środku cyklu brał codziennie cały listek(tj.10szt).
Chłopak stoi na bramce więc twierdzi że musi jakoś wyglądać.
Koksuje od jakichś 4 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tom,odpowiedz mi,jak on wyglada?To znaczy czy te 600 szt.mety daly mu na prawde za***iste,przyrosty?Czytalem,ze branie 50 mg mety dziennie jest pozbawione najmniejszego sensu,gdyz wcale nie daje to wiekszego efektu anaboilcznego a moze spowodowac niezle efekty uboczne.Ja doszedlem maksymalnie do 35 mg.Teraz mysle,ze sama ilosc nie jest tu najwazniejsza.Wazne jest aby robiac cykl,zaskakiwac organizm,troche zmienic cwiczonka itd.W pewnym momencie cyklu mialem zastoj.Pomyslalem,dowale wieksza dawke,ale to nic nie dalo!Gdy pokombinowalem troche z cwiczeniami miesnie eksplodowaly wymiarami!Warto o tym pamietac.Siema!

benon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA- czy podrobka?

Następny temat

Do krasnalla i mu podobnych.

WHEY premium