SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
W ciagu wakacji powalczylem sobie z kilkoma typami i po raz kolejny bjj mnie zszokowalo:). A wiec tak: walczylem z qmple ktory trenowal 4 lata judo, z typem ktory cwiczyl chyba 2 lata sambo i kilka lat kick boxing no i ze dwoch bylo ktorzy nie mieli raczej pojecia o MA, natomiast ja jestem dopiero po 4 miesiacach bjj... wygralem z kazdym!!!) Niesamowita akcja -nie spodziewalem sie:) Pierwsza proba w moim przypadku bjj z innymi stylami i strasznie mile zaskoczenie

No musialem sie z kims podzielic tymi sukcesami

Pozdro!

KDH BJJ WWA

Ps. ile osob w tej chwili przychodzi na treningi do nastuli?

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bogu dzieki za koniec tej zalosnej gadki. A zaczelo sie tak sympatycznie.
Mam nadzieje ze tego typu wymiany mysli nie beda sie za czesto powtarzac bo jesli tak to nalezy sie bac o przyszlosc tego forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje. Ale i tak znajda sie tacu co powiedza ze tamci to pipy a Ty masz instynkt mordercy i to dlatergo.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
Od kiedy odbywaja sie treningi BJJ w trojmiescie, chodzi mi o to czy przez cale wakacje czy od wrzesnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz sa. Kiedy nie pytaj bom chory i Robert prowadzi, ale ktos podawal info na Vortalu Budo, jak poszukasz to znajdziesz.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kondrah, rozumiem, że ściągnąłeś wszystkich do parteru i tam wykończyłeś (chcę tutaj ostatecznie zrozumieć BJJ - żadnej stójki, chociaż na niektórych treningach się ją praktykuje)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Tak, sciagalem do parteru, i tam juz konczylem: mataleo, gilotyna, trojkat:)tymi trzema wlasnie zniszczylem typow:)

Pozdro

KdH

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PP. Teraz ja Cie nie rozumiem.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aj, posłuchaj:
swojego czasu odpowiadałeś na jednym z postów, że na treningach BJJ ćwiczy się również, raz w tygodniu, elementy thai-boxu (mogę się mylić). Dlatego moje pytanie do KdH o sposób rozwiązania sprawy; w stójce czy na ziemi (chociaż gdy KdH powiedział BJJ, może powinienem skojarzyć od razu z glebą

Wiesz, walkę mogę zakończyć (powiedzmy przez przypadek) stosując technikę z thai-boxu. Potem ktoś zapyta się: co ćwiczysz? Ja odpowiem: BJJ. No i misz-masz gotowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko super zakładając że nie wymyśliłeś sobie tego

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.sorki ale jakie były reguły
2.i to już ode mnie troszkę się z kumplem radorujemy :)
jak bardzo obijemy sobie ryje jeśli wprowadzimy uderzenia bez rękawic ( rękawicach g**** z chwytów), obaj pracujemy więc niechętnie wrażenie-chuligana
3.początkowa skuteczność karate kiedy ludzie bali się wysokich kop[nięć też była duża
4.czy fizycznie byli od ciebie silniejsi czy słabsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ad.3. Kiedy?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot forum Sztuki Walki

Następny temat

Pokonać ból

WHEY premium