SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wplyw sterodow na nadnercza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
zalozylem taki temat poniewaz mam duzo objawow wyczerpania nadnerczy, objawy takie jak ciagle zmeczenie, niskie libido, niepokój, lekka depresja, orientuje sie ktos w temacie jakie ewntualnie badania zrobic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Autodiagnoza, nie poparta niczym to akurat słaba sprawa.

W takiej sytuacji jak Twoja, należy przebadać się kompleksowo, a nie zgadywać i samemu stawiać sobie diagnozę.

Wykonaj komplet bad diag:

morfologia + rozmaz
crp
glukoza
lipidogram
jonogram
panel tarczycowy
panel nerkowy
panel wątrobowy
amylaza + lipaza
hormony

Poza tym przeanalizuj swoje życie - praca/regeneracja/sen/dieta/stres.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
wszystko badania wymienione robilem i wporzadku mialem, moze sobie wkrecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Może, psychika czasami płata różne figle. Ale trzeba też to sprawdzić u specjalisty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Od 8 miesięcy mam problem z samopoczuciem po zażyciu testosteronu. Brałem go krótko tylko dwa tygodnie po pierwszym zastrzyku odrazu poczułem się źle ale koledzy mówili mi że to normalny stan który się utrzymuje do dwóch tygodni posłucham czego bardzo żałuję po odstawieniu zaczęły się moje problemy mianowicie zacząłem tracić świadomość, pamięć, włosy zaczęły wypada porobiły mi się zakola, problemy z paznokciami, skóra dostała dziwny kolor i zaczęły wyskakiwac mi czerwone plamy, wagę mam ciągle ta sama a wszystkie ciuchy na mnie wiszą bo znikły wszystkie mięśnie, na twarzy powychodzily mi zmarszczki, oczy się zapadły i strasznie pieka do tego jeszcze powieki spadły na oczy. Robiłem badania na wszystko od wątroby po nerki włącznie z usg wszystko w normie początkowo miałem problem z hormonami prolaktyna wysoko testosteron niski, ale to normalne po odstawieniu przy drugim badaniu prolaktyna spadła i testosteron się unormowal lecz dalej moje samopoczucie było i jest naprawdę fatalne. Od jakiegoś miesiąca nie mogę sobie poradzić że stresem ciągle chodzę wystraszony i poirytowany huśtawki nastrojów straszne raz płaczę po chwili jestem pełen optymizmu. Postanowiłem zrobić gastroskopie i kolanoskopie bo pomyślałem że już tylko to mi zostało i tam może tkwić problem bo mam straszne zaparcia i bardzo w dym mi brzuch gdzie nigdy tego nie miałem okazało się że i tu wszystko w pozadku ale internista dał mi skierowanie na badanie komputerowe przysadki i nadnerczy bo powiedział że tu może tkwić problem ponieważ nadnercza mogły się wypalić do badania mam jeszcze trzy tygodnie i nie wiem czy przez ten czas nie zwariuje bo czasami już mam takie myśli że już ciągle będę tak wyglądać i już nie wrócę do tego co było przed 8 miesiącami proszę o jakąś radę lub pomoc Bartosz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Pisałem na innym forum dlatego tylko to wkleiłem co pisałem na innym forum kolega u góry ma dobre spostrzeżenia :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
to jak masz prolaktyne wysoko to kup cabaser i zazywaj, moze zamiast tescia masz tam deke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przepuklina kregoslupa odcinek ledzwiowy a treningi silowe

Następny temat

Skrecenie kolana, czy potrzebny opatrunek ?

WHEY premium