SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wow, chce to miec

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992


After years of research and development, Dymatize has created the ultimate pre and post-workout product: Xpand. Using the latest technology, combining A-AKG, Creatine Ester Fusion™, Glutamine Fusion™ and our new Energized Matrix, Xpand was designed to give you xplosive energy during workouts, mind blowing pumps, maximize creatine uptake and enhanced recovery. Xpand not only tastes incredible but also mixes instantly. Look no further, Xpand will blow your mind.

Supplement Facts
Serving Size: 1 scoop (20.5g)
Servings Per Container: 40

Calories 24
Total Carbohydrates 6g
Sugars 0g
Vitamin B3 36mg
Vitamin B6 36mg
Folic Acid 420mcg
Vitamin B12 300mcg

Creatin Ester Fusion™ 4g
Arginine Alpha-Ketogluterate (A-AKG) 3g
Betaine-Anhydrous 2g
Taurine (Micronized) 2.2g
Glutamine Fusion™ 1g
XPansion Matrix™ 3000mg
Energized Matrix 1600mg

Other Ingredients: Maltodextrin, Natural & Artificial Flavors, Sucralose



niech sie ktos pochwali jak to zamawia ze skelpow z usa, zaden na ktory wlazlem nie wysyla za granice stanow, a taka zabawka tylko 36 dolarow, boze za rok sie przeprowadzam do stanow, dla samych odzywek:)

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to zes nowosc wykopal jak hooy napisz do czarnego np. gg 184 4256
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
no co u nas nie ma tego w ofercie, zadnej, maja tylko zwyklego xpanda, a ja chce energized, nakretka mi sie podoba

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
aaaa energized ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Byl o tym post juz

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
a rzeczywiscie byl, i ja lama nie sprawdzilem, no coz stalo sie, gloownym watkiem dalej jes pomysl zamowienia prywatnego bez posrednikow ze stanow, moze fedexem wyslac ale to by bylo kombinowanie i nie wiem czy sie tak da i clo pewnie jakies wymysla, pytam czy moze kto zna jakis niezawodny sposob, bo ja ja widz zwyklego xpanda po 29.99 z przesylka w kazde miejsce w stanach to mnie zgrzyt zebow bierze...dla wyjasnienia moze, ja mieszkam w londynie i u nas na polkach stoi po 50 funciakow, i przez mysl mi przehodzi ze ja chyba zly kraj na emigracje wybralem


Zmieniony przez - uh w dniu 2005-06-10 11:23:22

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
ee ja bym brał zwyklego XP. Wątpie zeby byla jakas wieksza roznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
efekt pierwszego kopniecie jest wiekszy z powodu kofeiny ale na dluzsza mete to jest zbyteczne
to tajk jakby walnac kawke,tauryne i popis xpandem zwyklym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
uh jak bys poszedl do normalnego sklepu z odzywkami to nie byloby 29.99 tylko 46.99 jak jest na stronie producenta ceny hurtowe w necie - takie są realia w USA, ale oni mają inny system sprzedaży

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
to dlaczego w angli tak nie jest, gloopki, dlatego tu same chudzielce i grubasy, nie na silowni, tam sa byki, ale na silowniach zawsze sa byki, [polowa z tych bykow to polacy] w kazdym razie suplemacja tutaj jest srednio 5 razy drozsza niz w usa, ale tez zarabiamy wiecej niz w usa...chyba...

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Wiecej niz w usa?

Out of range.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna: kiedy?

Następny temat

co o tym sądzicie

WHEY premium