SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wnistrol-boks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema ziomki mam do was pytanie na temat winstrolu i boksu. Mianowicie chce sie was zapytac czy jak bede bral winstrol to odniose z tego jakies korzysci trenujac boks??? Nie mam na celu nabrania masy tylko zdobycialeppszej wydolnosci i ewentualnie sily dynamicznej. Cwicze cztery razy w tygodniu indywidualnie 3x technika i raz cwiczenia na sile dynamiczna moj trening to 1,2h. Niech mi ktos kto sie zna na tych rzeczach podpowie ewentualny cykl i czy to ma sens wogole jesli da rade to ocencie rowniez spadek po tym jak bym cos zezarl (wino) bo niczego innego nie chce brac. Mam 182cm i waze ok.78-75kg cwiczylem kiedys trzy lata na silowni i jestem w pelni przekonany co do moich decyzji


Proszeo pomoc,rade,sugestie z gory dzieki i jak byco to soga ***ne nara i pozdro dla dzialu doping.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyną "korzyscia" jaką odniesiesz biorąc Winstrol bedzie 100 pryszczy na cm2 na twoich plecach. No nie wspomne juz o spustoszonej wątrobie. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wysylaj takich odpowiedzi ty glupcze skoro nie znasz sie kompletnie na temacie jestes glupkiem ktory nic nie wie i jeszcz sie smiesz z taka wypowiedzia pokazywac jakbym cie teraz spotkal to bym ci glowke o beton rozwalil ty pipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Ja ci nie bede prawil kazan -twoje zycie.W kazdym razie powinienes nabrac troche sily po winie.Zalezy tez jak intensywnie bedziesz cwiczyl,jaka bedziesz mial diete i trening.Ale sila powinna ci skoczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ziomus za ta odpowiedz bo ona chociaz jest normalna. Jak jakis ekspert w dziale albo specjalista ma na tyle sily zeby sie wypowiediec to bardzo prosze czekam na jakas fachowa opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej. Na zawodostwo przechodzisz, czy co?
Z koksami w boksie to lepiej uważaj. Wydaję mi sie, że bardziej cierpi na tym serce niż w kulturystyce.
Moi kumple "bokserzy za 5 gr" biorą normalne sterydy jak inni. Wyglądają jak takie nie wiadomo co. Ani to bokser ani kulturysta.
Ci "prawdziwi" to nie biorą Sterydów Anabolicznych, tylko jakies środki na poprawę wydolności: efedryna, guarana.
Piszesz, że chcesz poprawić wydolność to wydaje mi się, że po efedrynie, kofeinie, guarana dostaniesz trochę więcej energii, co zaprocentuje efektywniejszym treningiem bokserskim. Będziesz walił w worek przez godzinę, i jeszcze zrobisz z 10 rund sparnigów :)
Problem jest tylko taki, że efedryna, itd. spala tłuszcz, czyli schudniesz z tłuszczu, stracisz na wadze. W sumie stracisz nie potrzebny nikomu tłuszcz. Aby na wadzę nie było tego, aż tak widac możesz dodać kreatynę, trochę na muskuly ci podziała. Napisz jak Ci się to podoba to pogadamy dalej. Jak u Ciebie z wagą. Jak stracisz trochę z wagi to wiadomo, że szybkość i dynamika na tym zyskają.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenowalem kick-box i widzialem wielu bokserow amatorow ktorzy brali winko i deke.A przed samym treningiem efke.Sam tez probowalem koksu do tego sportu i powiem Ci ze to calkiem fajna zabawa..Odradzam branie metki,omki i.t.p bo bedziesz niezle spowolniony i po lekkim prawym prostym bedzie k.... z Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o kreatyne to sie nie bede zastanawial bo jak kiedys na silce cwiczylem to sieprzekonalem ze dzialai moze zeczywiscie mi przyniesc jakies korzysci co do kofeiny i tej guarany to podziekuje.Caly czas jestem przekonany ze winstrol pomorze mi sie jeszcze troche rozwinac wiec jak macie jakies pomysly jakie dawki mam brac (takie jak kulturysci???) to dajcie znac a jesli chodzi o moja wage to mi sie wacha miedzy 75-80kg w porywach.Na zawodostwo nie przechodze po prostu chce byc lepszy silniejszy dynamiczniejszy i bardziej wytrzymaly a sterydy nie sa dla mnie czyms tak strasznym zeby mnie odstraszyc.Chce to zrobic z glowa aby miec dobre efekty i krzywdy se nie zrobic dla tego pisze tego posta.

Dzieki za odpowiedzi (sz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
mysle ze winko cie wzmocni -wiesz wytrzymałość - mniej sie bedziesz męczył - napewno da ci tez siłę - wyglad troszke sie poprawi - ! pozdrawiam

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki ale moze mi ktos powiedziec jaki cykl do tego dostosowac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winko bierz po 30mg dziennie w dawkach podzielonych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hepatil

Następny temat

Mały dylemat- czekaj na pomoc

WHEY premium