SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

witaminy

Wysłana -
witam , kupiłam ostatnio wit d3+k2 , witamine c , cynk oraz magnez b6 . obecnie biore omega 3 , ashwagande oraz vitaminall sport . Czy mogę brać te wszytkie witaminy jednocześnie biorąc pod uwagę również te co kupiłam??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak możesz brac , pod warunkiem ze nie masz 12 lat
Wysłana -
Możesz brać wszystko na raz, ale wskazane rozłożyć w ciągu dnia i najlepiej z posiłkami.
Wysłana -
Ja bym rozłożył to w ciągu dnia jakos część rano a część wieczorem.
Wysłana -
mozna wszystko na raz w sensie w ciagu dnia, jak i w jednej porcji, nic sie nie wyklucza
Wysłana -
bierz je tak jak Ci wygodnie, wszystkie na raz, albo osobno
Wysłana -
Skoro o witaminach do dorzucam pytanie .... jest jakis okreslony czas jak dlugo brac witaminy i czy branie kilku rodzajow multiwitamin jest bezpieczne ? Chodzi mi kompleksy witaminowe jak olimp multivita czy multiple sport czy tez witaminer A-Z
Wysłana -
Witaminy powinno się dostarczać cały rok . Najlepiej naturalne z pożywienia . Jednak w okresie jesienno - zimowym możemy mieć niedobory różnych witamin wtedy najlepiej wlaczyc suplementację witaminami .
Wysłana -
A co do ilosci ? Mozemy doprowadzic do hiperwitaminozy w jakikolwiek sposob czy organizm nadmiaru bedzie po prostu sie pozbywal ?
Wysłana -
trudno przedawkować witaminy, nawet te które się magazynują w organizmie ADEiK. Reszt nadmiar jest usuwany.
Wysłana -
Rozumiem dzieki za odpowiedz pozdrawiam
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź