sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

witaminy

Wysłana -
Witam, kupiłem witaminy ALLNUTRITION vitaminall sport i odkąd je biorę kolor mojego moczu się zmienił, jest to normalne po zażywaniu tych witamin ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
Tak jest to normalne i nie ma w tym nic nadzwyczajnego
Wysłana -
nadmiar witamin wydalasz z moczem, mozesz zmniejszyc czestotliwosc suplementacji i dac co drugi dzien np
Wysłana -
normalna sprawa
Wysłana -
Nie bój się, każdy tak miał
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi, chciałem się jeszcze zapytać o dawkowanie tych witamin, na opakowaniu jest napisane że najlepiej po jedzeniu ale nie jest napisane czy można jeść dwie na raz ? Do tej pory robiłem tak że po śniadaniu jadłem dwie na raz. Może tak zostać ?
Wysłana -
tak dwie na raz bo w jednej masz chyba witaminy a w drugiej minerały, może byc po śniadaniu, i dobrze jakby w nim były też tłuszcze bo niektóre witaminy sie w nich rozpuszczają.
Wysłana -
Dokładnie , przyjmuj do posiłków co jest zawartość tłuszczów jeśli nie masz ich w pierwszym to daj w innym , nie musi być koniecznie przy śniadaniu
Wysłana -
powiedzcie mi jeszcze co do stosowania BCAA, stosuję 10g po treningu ale czy można je stosować na pusty żołądek ?
Robię tak że o 15 jem obiad i potem dopiero ok 21 idę biegać, wynika to z tego że mam chory żołądek i najlepiej dla niego jak i dla mnie żebym biegał jak najdłużej po zjedzeniu czegoś, ok 22 przychodzę, jem połowe banana wypijam BCAA i później kończę banana i idę jeść kolację.
Wysłana -
mozesz pic na pusty zoladek

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-05-29 17:21:07
Wysłana -
sadasa
powiedzcie mi jeszcze co do stosowania BCAA, stosuję 10g po treningu ale czy można je stosować na pusty żołądek ?
Robię tak że o 15 jem obiad i potem dopiero ok 21 idę biegać, wynika to z tego że mam chory żołądek i najlepiej dla niego jak i dla mnie żebym biegał jak najdłużej po zjedzeniu czegoś, ok 22 przychodzę, jem połowe banana wypijam BCAA i później kończę banana i idę jeść kolację.

możesz, jak wyglądają generalnie posiłki ?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź