SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam, która siłownia w łodzi? wiem, nie ten dział.

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
witam, na wstępie chciałem przeprosic za to ze to raczej nie ten dział, ale nie znalazłem odpowiedniego do mojego pytania, a ze to forum sklepu z łodzi, pomyslalem ze tu bedzie najrozsądniej to napisac, w razie co, prosze o przeniesienie tematu. Tak więc moje pytanie jest takie, którą siłownie wybrać sobie jako moją 1? chciałbym, aby nie wyszlo mnie to miesiecznie więcej jak 100zł, łacznie z opłatą czlonkowską jesli taka by była w danej siłowni. Troche pocwiczyłem w domu, przygotowalem się i mysle ze warto juz sie wybrac na siłownie. jestem uczniem, tak więc mam mozliwosc jakichś znizek uczniowskich. zalezało by mi, by siłownia, była w poblizu centrum. zalezy mi równiez na tym, by nie przychodziła do niej masa ludzi. znalazlem 2 jak narazie takie, i moze ktos w nich był, moze dac + i - tych siłowni, a moze ma innej propozycje. za godne propozycje i uwagi dam soga :)
1 siłownia- laguna łodź http://silownialaguna.com.pl/
2. arena gym http://arenagym.pl/
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Wszyscy chwalą teraz Fit Fabric (właściwie to powstała moda na te siłkę ), w Łodzi masz dwie filie (nie wiem czy ze sobą powiązane), ja osobiście byłem kilka razy w tej przy Włókniarzy i Zielonej, i naprawdę świetne miejsce, tanie karnety (ze zniżką studencką wychodziło mi jakoś 80 zł?), dużo fajnego sprzętu, czysto, dużo miejsca, i co ważne właściciel cały czas inwestuje, także spodziewaj się nowego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
no własnie, ale tam jest napisane że legitymacja studencka, nie ma nic o szkolnej ? :( tak więc nie wiem, czy taką legitymacje uwzględniają. no ale chyba też duzo ludzi nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Wejdź na ich stronkę, i zadzwoń pod numer podany w kontakcie, z tego co pamiętam na szkolne legitki też są zniżki jakieś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Fit Fabric 2.0 poki co niestety na minus ale czekam aż się trochę poprawią, przede wszystkim spore braki sprzetowe - dziesiatki zbednych ,bardzo drogich maszyn, mało wolnych ciezarów , hantle tylko do 32kg , wiele braków podstawowego sprzetu jak dobre porecze do dipsów, jak dolny (poziomy) wyciag do treningu pleców, dobrze wyprofilowane drązki do podciagania (procz mini klatki na salce CF)
do tego ciagle lodowata woda pod prysznicem jakby na ogrzewania zabrakło tez nie jest fajną opcją ,szczegolnie dla osob ktore płacą tam za open ~150zł

Czekam az sie poprawią ,bo na razie falstart.
Plusem poki co w miare luz i duzo mniej ludzi niz na pierwszym FF oraz duzo lepszy "dj" bo na Zielonej w tym zakresie lecąca ciagle ta sama jedna plyta lub jakis rmf fitness czy inne cudo to porażka na całej linii była

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-05-20 11:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
dobrze by było. i fakt, ze znizka na legitymacje studencką wychodiz 79zł miesiecznie, ale przy umowie na 5 miesiecy. a ja tu w łodzi ide teraz na miesiac, bo potem bede chodził na siłownie w miescie gdzie mam działke, a po wakacjach znów tu w łodzi.
kurcze, to prawda, tam gdzie 2 polaków tam 3 opinie :D e tam, hantle do 32kg to mi w zupełnosci wystarczą na pierwszy miesiac. bo na wiosłowanie, wrzuce mysle koło 20 na kazda reke. w ff na kilinskiego mało wolnych ciezarów?;/ mi nie zalezy na maszynach, przedewszystkim wolne ciezary mnie interesuja. a no zimna woda przy karnecie 150zł to fakt, lipa. a może Ty banan, albo MCMVIII byliscie kiedyś w lagunie albo tej na targowej? albo Ty banan powiedz, jesli nie ff to jaka? czytałem że Ty chodzisz do agaty tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
ale równiez dla mnie plusem, jest to, że mało ludzi. to narazie dla mnie wazne. hahaha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Ja do Agaty też chodziłem, karnet niestety dość drogawy teraz się wydaje (ale ceny wszędzie są podobne), jednak jako pierwszą siłkę z czystym sumieniem mogę polecić, znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz (a nawet i więcej). No i może będziesz miał farta i spotkasz chodzącą legendę kulturystyki, czyli Maszę. W godzinach porannych jest naogół bardzo mało ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
no w agacie 100zł karnet wychodzi. tylko tam dojazd mam lipny kurcze :( ale słyszałem ze w agacie, jest mało sprzetu cardio a to tez musi byc, bo ide z kolegą który troche bedzie musiał zapierdzielac na cardio:D no w godzinach porannych, to raczej nie ebde tam zbyt czesto :( bardziej około 16-18.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Logitechh
dobrze by było. i fakt, ze znizka na legitymacje studencką wychodiz 79zł miesiecznie, ale przy umowie na 5 miesiecy. a ja tu w łodzi ide teraz na miesiac, bo potem bede chodził na siłownie w miescie gdzie mam działke, a po wakacjach znów tu w łodzi.
kurcze, to prawda, tam gdzie 2 polaków tam 3 opinie :D e tam, hantle do 32kg to mi w zupełnosci wystarczą na pierwszy miesiac. bo na wiosłowanie, wrzuce mysle koło 20 na kazda reke. w ff na kilinskiego mało wolnych ciezarów?;/ mi nie zalezy na maszynach, przedewszystkim wolne ciezary mnie interesuja. a no zimna woda przy karnecie 150zł to fakt, lipa. a może Ty banan, albo MCMVIII byliscie kiedyś w lagunie albo tej na targowej? albo Ty banan powiedz, jesli nie ff to jaka? czytałem że Ty chodzisz do agaty tak?


Do Agaty chodziłem wiele lat - i zdecydowanie polecam, bardzo dobry sprzęt, mega atmosfera , nie wiem jak tam obecnie stoją z cenami - ale wbij na fb 'gym system łódź' to mozesz zapytać o ewentualne zniżki dla uczniów/studentów. Blisko centrum i zrobisz tam na pewno wszystko co trzeba. No i jak kolega wyżej napisał, Masza czesto tam przesiaduje w ciagu dnia i wieczorem wiec mozna podpytać o rozne treningowe metody i inne ciekawe sprawy

Co do hantli - pisałem ogólnie, nie do Ciebie ;)
niektórzy nie zaczną treningu jak hantle mniejsze niż 35-40 kg - ale mają niby być większe i inne, tylko ,ze to wszystko 'kiedyś' a teraz brakuje. Ciężarów jest stosunkowo mało do powierzchni siłowni i potencjalnej liczby osób, która tam docelowo będzie przychodziła. Na razie minął tydzień od otwarcia, w pierwszych dniach było luzno wiec i ciezarów nie brakowało, jednak jak zacznie tam przychodzic 2-3 razy wiecej osób i kilkanascie bedzie chciało pozakładać troche ciezaru na gryfy to na bank bedzie problem z tym co jest tam obecnie
Jednak wierzę , ze sie poprawią i to co potrzebne dokupią, zamiast inwestować w te słabe , a drogie maszyny technogyma

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-05-20 13:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
to ze sprzet dobry, to wiem, poczytalem troche na ten temat, tylko tak jak mówie podobno mało sprzetu cardio tak? no to to że jest tam czesto Masza to jednak, przyciaga do agaty.
wiem wiem, rozumiem, ja tylko odpisalem na to. a z tym to masz racje na pewno. aaa, w tym sensie mało ciezarów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANDRZEJ MASZEWSKI - RESTART EPIZOD 2 , PREMIERA!!

Następny temat

NOWY PLAKAT - NAJLEPSZE MARKI!

WHEY premium