SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wioślarz

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
cześć,mój dziadek planuje zakup wioślarza by spalić troszkę brzuszka.
teraz pytanie ode mnie czy ten przyrzad rzezbi [buduje] mięśnie?
Mam 14 lat jak to ma jakieś znaczenie,bo na siłke za wcześnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze zbudować mięśnie jak i spalić tkankę tłuszczową, jak chcesz na nim trenować to rób to ale się nie zastanawiaj w tym wieku nad takimi problemami, niech Twe ciało się rozwija i zobaczysz w jakim kierunku idziesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
a mogę się o coś pana zapytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Od tego jest forum aby pytać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Witam,nie jestem pewien czy jest to dobry dział ale nie będe zaśmiecał zaawansowanego,skoro tak naprawde jestem początkujacy.
Może kilka słów o mnie.
Nazywam się Dominik mam 14 lat.
Od jakiś 2 miesięcy robię przysiady na tak zwane ''czwórki'' bardzo mi zalezy na nogach bo gram w piłkę nożną
Problem polega na tym ze katuje się prawie codziennie [robię dni wolne na regenarcje'' tymi przysiadami,nogi mi się trzęsą podczas wykonywania jestem cały mokry i już nie wyrabiam.
Moze powiedziec ''to nie rób'' ale jak tak nie umiem.jak nie zrobie tych przysiadów już mam wrażenie ze nogi mam sflaczałe.
i teraz pytanie do was doświadczonych czy po przez bieganie i granie w piłkę będe trzymał formę tych nóg czy one sflaczeją bo naprawdę nie mam już sił :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie masz sił to mozliwe ze za dużo ich robisz napisz coś więcej o tych przysiadach ile ich dziennie robisz z jakim obciażeniem co to są te czwórki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
chodzi mi o czworogłowe. Robie po około 200/250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zdecydowanie za dużo, nie potrzebne Ci tyle tego, poza tym na wioślarzu będą dobrze nogi też pracowały, ja bym dodał jakiś plecka by było ciężej, nie robił bym typowych przysiadów jako że jesteś piłkarzem a np dynamiczne np zejście do kąta prostego i dynamiczne wybicie.
https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
A poprzez bieganie lub granir w pilke bede trzymal nogi w formie czy sflaczeja?:(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zależy jakie bieganie zobacz na sylwetki sprinterów a długodystansowców, dla długodystansowców mięśnie to zbędny balast. Jesteś w takim wieku że nie masz się o co przejmowa, twój organizm się będzie rozwijał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Chodzi mi o taki jogging o poranku lub popoludniu,a przez granie w pilke jak trenuje to bede trzymal nogi formie? I nir sflaczeja o to mi chodzi:\
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłka w piwnicy

Następny temat

Plan treningu w domu - mały upgrade?

WHEY premium