SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol w wyzszych dawkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
czesc ineteruje mnie wasze zdanie na temat dużych dawek winsa, czyli takich 70mg i w gore, mianowicie czytam ze za granice typy w standardzie na ostatnie etapy redukcji zarzucają dawki dochodzące nawet pod 100mg ed i robi ich po prostu bajecznie i takie też zalecają, a ze dawki 50mg i mniej sa dawkami z lekka smiesznymi tzn cos na pewno posmyra ale nie ukaze to pelnego potencjalu tego srodka, miałem w planie teraz zarzucić 70mg winsa na 6tyg w celu wyciagniecia wody i ubicia miesa (od 8tyg lece samym propem dużo zwaliłem sadla ale woda siedzi ze wzgl na estro a ze wins ma właściwości antyestrogenowe wiec zadnych ia nie będę chyba dawac), a nawet być może lekkiej jego nadbudowy bo przy tej dawce już może się ukazac czysto anaboliczne działanie, tylko teraz co ogarnanc na stawy, w legalne suple slabo wierze czy to mnie na tyle zabezpieczy ze bez obaw będę mogl se targac na zakresach 4-5powt, czy jakies npp w symbolicznej dawce było by lepsza opcja? albo poprsotu zwiekszyc propa z 100 na 150eod?

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-18 13:09:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Jeden z polskich guru zaleca:
50 mg ed oral
100mg eod inj


Zmieniony przez - enea w dniu 2013-05-22 11:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla kogo? __ kwestia zaawansowania stanu zdrowia itp. __ z czym było by łączone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
z testosteronem, a jeśli było by wskazane mogę dorzucić npp profilaktycznie 100mg c3d dla komfortu stawow, do tego dużo kwasow omega 3 i 6, dokladna i dluga rozgrzewka całego ciala,rotatorow, w długim rękawie żeby się zagrzać, ale chodzi o to czy jest sens dawac taka dawke czy w kwestii działania raczej nie będzie dużej roznicy miedzy 50 a 70mg ?

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-18 13:19:00

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-18 13:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94068 Napisanych postów 363907 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667508
będzie różnica,ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wszystko dla ludzi, zalezy dla kogo i w jakim celu, mozna zobaczyc poprzednie foty barana, lecial 60mg stanu ug i zdalo to egzamin, z koleji jakis pros 60 to moze startowac na smyrniecie zapewne, takze dawka pod dana osobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Bral ktos z was 100mg wina ed ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja nie, mi ogolnie wino nie sluzy, ale bardzo dobry kolega, stary wyjadacz stanu, to ostatnio lecial 70-80mg ed i chwalil, ale to swir, u niego stan to baza, jak u wiekszosci test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Winstrol jest cienkim sterydem - broni go jedynie niska cena. Sylwetkowo zrobi to samo primka z skutkami ubocznymi praktycznie żadnymi, a od "będzie siła, nie ma masy(bo tak piwniczni pakerzy go stosują) jest wiele lepszych środków.

Zwiększanie dawki wina powoduje spotęgowanie jego działania wysuszającego i niszczącego stawy, ale jak wspomniałem wcześniej są lepsze środki pod to.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-05-18 19:26:39

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Co jeszcze uwazasz jest warte bardziej uwagi niz winko tak jak piszesz np o primce...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
tylko wez najpierw sobie zalatw pewna primke i pokryj koszty kuracji...relacja cena/efekty winstrol wygrywa napewno ale jesli kogos stac to primka napewno dobra alternatywa przede wszystkim "zdrowsza" , ja osobiscie ponad 50mg nie bralbym wina szkoda watroby oczywiscie mowa o pewnym stezeniu 50mg a nie jakims watpliwym underze gdzie z deklarowanych 50 jest z 30 :) przy takich dawkach nie lekcewazylbym profilu lipidowego...

Zmieniony przez - nommad w dniu 2013-05-19 00:11:09

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
PakerZbreslau - Wez sie nie osmieszaj w co drugim poście... Na tej samej zasadzie możesz stwierdzić, że prawie wszystko co popularne jest "cienkim sterydem" bo są środki trzepiące mocniej przy podobnych właściwościach i mniejszych skutkach ubocznych (zwłaszcza wśród nowych sterydów).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat + deca

Następny temat

Kryształki w flakonie

WHEY premium