SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

winstrol w wyzszych dawkach

Wysłana -
czesc ineteruje mnie wasze zdanie na temat dużych dawek winsa, czyli takich 70mg i w gore, mianowicie czytam ze za granice typy w standardzie na ostatnie etapy redukcji zarzucają dawki dochodzące nawet pod 100mg ed i robi ich po prostu bajecznie i takie też zalecają, a ze dawki 50mg i mniej sa dawkami z lekka smiesznymi tzn cos na pewno posmyra ale nie ukaze to pelnego potencjalu tego srodka, miałem w planie teraz zarzucić 70mg winsa na 6tyg w celu wyciagniecia wody i ubicia miesa (od 8tyg lece samym propem dużo zwaliłem sadla ale woda siedzi ze wzgl na estro a ze wins ma właściwości antyestrogenowe wiec zadnych ia nie będę chyba dawac), a nawet być może lekkiej jego nadbudowy bo przy tej dawce już może się ukazac czysto anaboliczne działanie, tylko teraz co ogarnanc na stawy, w legalne suple slabo wierze czy to mnie na tyle zabezpieczy ze bez obaw będę mogl se targac na zakresach 4-5powt, czy jakies npp w symbolicznej dawce było by lepsza opcja? albo poprsotu zwiekszyc propa z 100 na 150eod?

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-18 13:09:45
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
dla kogo? __ kwestia zaawansowania stanu zdrowia itp. __ z czym było by łączone?
Wysłana -
z testosteronem, a jeśli było by wskazane mogę dorzucić npp profilaktycznie 100mg c3d dla komfortu stawow, do tego dużo kwasow omega 3 i 6, dokladna i dluga rozgrzewka całego ciala,rotatorow, w długim rękawie żeby się zagrzać, ale chodzi o to czy jest sens dawac taka dawke czy w kwestii działania raczej nie będzie dużej roznicy miedzy 50 a 70mg ?

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-18 13:19:00

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-18 13:19:55
Wysłana -
będzie różnica,ankieta
Wysłana -
wszystko dla ludzi, zalezy dla kogo i w jakim celu, mozna zobaczyc poprzednie foty barana, lecial 60mg stanu ug i zdalo to egzamin, z koleji jakis pros 60 to moze startowac na smyrniecie zapewne, takze dawka pod dana osobe
Wysłana -
Bral ktos z was 100mg wina ed ??
Wysłana -
Ja nie, mi ogolnie wino nie sluzy, ale bardzo dobry kolega, stary wyjadacz stanu, to ostatnio lecial 70-80mg ed i chwalil, ale to swir, u niego stan to baza, jak u wiekszosci test
Wysłana -
Winstrol jest cienkim sterydem - broni go jedynie niska cena. Sylwetkowo zrobi to samo primka z skutkami ubocznymi praktycznie żadnymi, a od "będzie siła, nie ma masy(bo tak piwniczni pakerzy go stosują) jest wiele lepszych środków.

Zwiększanie dawki wina powoduje spotęgowanie jego działania wysuszającego i niszczącego stawy, ale jak wspomniałem wcześniej są lepsze środki pod to.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-05-18 19:26:39
Wysłana -
Co jeszcze uwazasz jest warte bardziej uwagi niz winko tak jak piszesz np o primce...
Wysłana -
tylko wez najpierw sobie zalatw pewna primke i pokryj koszty kuracji...relacja cena/efekty winstrol wygrywa napewno ale jesli kogos stac to primka napewno dobra alternatywa przede wszystkim "zdrowsza" , ja osobiscie ponad 50mg nie bralbym wina szkoda watroby oczywiscie mowa o pewnym stezeniu 50mg a nie jakims watpliwym underze gdzie z deklarowanych 50 jest z 30 :) przy takich dawkach nie lekcewazylbym profilu lipidowego...

Zmieniony przez - nommad w dniu 2013-05-19 00:11:09
Wysłana -
PakerZbreslau - Wez sie nie osmieszaj w co drugim poście... Na tej samej zasadzie możesz stwierdzić, że prawie wszystko co popularne jest "cienkim sterydem" bo są środki trzepiące mocniej przy podobnych właściwościach i mniejszych skutkach ubocznych (zwłaszcza wśród nowych sterydów).
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź