SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol w wyzszych dawkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Chcesz zgubić wodę i poprawić wyra zistość mięśni. Areoby, sauna i extemalnie środki moczopędne. Momentalnie zbubisz dużooo wody w ciągu tygodnia. Wino nie jestem specjalostą, ale sam robiłem seminarium na studiach jak miałem bichemie i miałem temat też o winie. Różnie podają, a necie jest od zasrania ankiet i pseudotestów. Od 15 mg organizm zaczyna regeagować "pozytywnie" , dawka dzienna 20-30mg daje widoczne rezultaty, 30-40mg przy rozsądnej diecie jest już odpowiednia, 40-50mg co ja uważam za dobre optimum kierując się efektami i rozsądkiem. Dawki powyżej 50mg tak są różnice, ale już nie są to takie duże skoki efektywności, a wliczając zdrowie i efekty zażywanie 70-100mg jest "głupotą". Nie liczę tu wrażliwej wątroby, ale przy następnym cyklu na winie trzeba będzie zastosować podobną dawkę, aby ruszyć organizm. " za młody po jednym piwie miało się szum w głowie, poźniej trzeba było wypić 3 piwa, teraz piw nieskończenie wiele, alby poczuć szum w głowie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
organizm uodparnia się na wszystko i za każdym razem dawka musi być wieksza, przeciwbolowe leki, alkohol, chemia na raka, koksy. Ja w zyciu zrobiłe tylko dwa cykle. 1. wino z tesciem 2. boldenon z tesciem 3. teraz się zastanawiam co wziąść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin-uk
organizm uodparnia się na wszystko i za każdym razem dawka musi być wieksza, przeciwbolowe leki, alkohol, chemia na raka, koksy. Ja w zyciu zrobiłe tylko dwa cykle. 1. wino z tesciem 2. boldenon z tesciem 3. teraz się zastanawiam co wziąść...

do takich wniosków dotyczących saa dochodzi się po przez brak wiedzy i w rezultacie nieumiejętne stosowanie ich

tą samą forme zrobisz po 6 tyg na 30 mety w pierwszym cyklu jak i po latach stosowania liczonych w gramach/tyg. i zejściu na 6 tyg mety 30 - a może nawet lepszą

przy umiejętnym stosowaniu saa ''wielkość formy'' zależy od ich ilości

nie poważnym jest przeliczanie ilości saa do wagi bo to sprawa bardzo indywidualna i zalezna od właściwości org. na dzień wejścia na cykl lub teza że jak byłem na 30 mety to na nastepny cykl potrzebuje 40 lub 50

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-05-19 06:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94081 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
nie wiem co wy macie za manie liczenie mg saa do wagi ciała?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
Marcin-uk
Chcesz zgubić wodę i poprawić wyra zistość mięśni. Areoby, sauna i extemalnie środki moczopędne. Momentalnie zbubisz dużooo wody w ciągu tygodnia. Wino nie jestem specjalostą, ale sam robiłem seminarium na studiach jak miałem bichemie i miałem temat też o winie. Różnie podają, a necie jest od zasrania ankiet i pseudotestów. Od 15 mg organizm zaczyna regeagować "pozytywnie" , dawka dzienna 20-30mg daje widoczne rezultaty, 30-40mg przy rozsądnej diecie jest już odpowiednia, 40-50mg co ja uważam za dobre optimum kierując się efektami i rozsądkiem. Dawki powyżej 50mg tak są różnice, ale już nie są to takie duże skoki efektywności, a wliczając zdrowie i efekty zażywanie 70-100mg jest "głupotą". Nie liczę tu wrażliwej wątroby, ale przy następnym cyklu na winie trzeba będzie zastosować podobną dawkę, aby ruszyć organizm. " za młody po jednym piwie miało się szum w głowie, poźniej trzeba było wypić 3 piwa, teraz piw nieskończenie wiele, alby poczuć szum w głowie"


nie tylko z tego powodu chce zarzucić wino, tez dlatego ze nigdy niemiałem jeszcze z nim doczynienia bo zawsze nim straszyli ze lipidy ze stawy ze tamto ze siamto blebelble i chce po prostu sam sprobowac, do tego skusił mnie kolega który niedawno sam leciał 75mg dobrego balkana i był mega twardy jak skała, ale cwiczyl zawsze w opaskach na loksiach kolanach uzywal masci końskiej i nic mu się nie stało strasznego,super go wysuszylo kable powychodzily na wierzch jak dzdzownice, dlatego specjalnie zbijałem bf samym teściem żeby zrobić lepszy podkład sylwetkowy na wino by je jakos wykorzystać mysle ze już jest w miare ok tylko nie wiem jak z tymi stawami będzie bo niezamierzam się ograniczać na treningach bo to się mija z celem być może ta kontuzjogennosc wina tez jest grubo przesadzona, tak samo z innymi rzeczami tutaj się debiutantom radzi na 1cykl 100 propa c2d na 8tyg i ani tygodnia więcej bo będzie za dużo a w Ameryce chloapkom na 1 bombe smialo polecają pol grama teścia week do tego jakies 200 mety i bardzo dobrze na tym wychodzą być może ze mu tutaj w pl jesesmy panikarzami jeśli chodzi o sterydy a wieksi wyjadacze spokojnie leca sobie nawet po 2g testa ew co tutaj by zostali wyśmiani od kretynow

Zmieniony przez - zordon04 w dniu 2013-05-19 13:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
zordon dobrze piszesz, ale amerykanie maja inna mentalnosc troche zauwaz. u nich jak to koksu kiedys powiedzial samochody wieksze , bicki wieksze i wszystko wieksze. to i dawki wieksze ;)
tez syszalem , ze oni wlasnie sie nie bawia tylko na1 cykl juz wala normalne dawki , ale u nas tez nie jednego 16latka oma rozrywa niezle. co do tematu to osobiscie ponad 50mg winsa bym nie bral sporo szkody to robi. fajne widzialem efekty oxy 60-80mg ed :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
lodzianin1
nie wiem co wy macie za manie liczenie mg saa do wagi ciała?


Dokładnie się z tym zgadzam. Cóż chyba większośc przelicza ilość saa tak samo jak białkowe odżywki :)

Przysadak mózgowa itd. u 120 kg osobnika czy 60kg nie różni się wielkością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Ale tutaj nie chodzi o przysadkę tylko o receptory androgenowe usytuowane w wielu tkankach ciała (nie tylko w mięśniach). Tak czy srak, przeliczanie na masę ciała jest niecelowe, bo u każdego AR mają różną czułość, ponadto każdy ma inną produkcję różnorakich hormonów, które razem tworzą zawiłą sieć zależności, która decyduje m.in. o podatności na różne hormony (np. SAA).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
czy np. lepiej by było dac mniej przypuśćmy te 50mg ale na dluzej, tak 8tyg bo tyle by wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Marcin-uk
organizm uodparnia się na wszystko i za każdym razem dawka musi być wieksza, przeciwbolowe leki, alkohol, chemia na raka, koksy. Ja w zyciu zrobiłe tylko dwa cykle. 1. wino z tesciem 2. boldenon z tesciem 3. teraz się zastanawiam co wziąść...


To nie prawda ze za kazdym razem trzeba zwiekszac dawke...wszystko zalezy od okresu bycioa na bombie...czasu bycia OFF itd itd...pozatym uodparnianie sie czy tam zapychanie receptorow to jzu dawno dowiedziono ze to bzdura...jak pamietam KingKong z sfd polecal wlasnie zeby brac duze dawki ale krocej tzn czesciej zmieniac srodki i dawac wieksze dawki niz ciagnac dluzej mneijsze dawki i niepotrzebnie sie dluzej truc na malych dawkach...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat + deca

Następny temat

Kryształki w flakonie

WHEY premium