SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol v

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich trenujacych. sluchajcie mam pytanie zwiazane z anabolikami zwierzecymi. chodzi mi oto jak brac GANABOL? czy jak np. wistrol depot co drugi dzien czy jeszcze inaczej mozna zażywac ten specyfik? a jak tak to prosze o rade z góry dziekuje i pozdrawiam

Trenuj - a będziesz wielki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
A czemu ty porownujesz ganabol do winstrolu V (i skad ten tytul) Podobienstwo jest tylko takie ze oba weterynaryjne i o stezeniu 50mg/1ml I na tym koniec !!!

Winstrol trzeba brac czesciej bo jest na wodzie i jego stezenie w krwi szybko spada Jak sie dobrze przyjrzales Ganabol to olej jak wiekszosc testosteronow W dodatku prawdziwe EQ dlugo sie utrzymuje w organizmie (2 tygodnie) wiec nie trzeba brac rygorystycznie co 2 dzien

Szczerze mowiac co do tego Ganabolu chodza rozne opinie Wiekszosc negatywnych (te z forum) i jedna od znajomego ktory bral i w rozmowie ze mna mowil ze to gowno Ale inny znajomy slyszal ze to za***iste jest i wogole.

Jednym ja bym to zastawil Nie bralem i nie chce bo szkoda na to kasy

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
Uwe też niezupełnie ma rację choć jest bliżej prawdy niż przedmówcy.
Ganabol to niemiecki środek przeznaczony dla zwierząt, stosowany często u psów (na apetyt ) ponieważ jest mało androgenny (w końcu dla psa towarzysza androgeny nie są dobrym wyborem - agresja ) i dość anaboliczny. Faktycznie jest to weterynaryjna wersja equipose, ale twierdzenie, że "bierze się jak już mało deca robi" jest z gruntu chybione.
Pozdrawiam Znajomy brał Ganabol 10 strzałów 1 op. Przyrosty miał po tym marne skutków ubocznych nie odnotował zadnych . Przyniósł mi opakowanie od tego było zielone i miało namalowane czerwoną krowę i konia pełen odlot . można to u nas kupić za 175 pln.
Wlasnie dowiedzialem sie ze znajomy wziol 180 tabletek Ganabolanu.
4 dziennie. Przez 1,5 miesiaca biceps poszedl mu 1,5cm. Skutkow ubocznych nie zauwazyl.




boldenon (equipose) jest lekiem dla zwierząt, jednakże jest to środek o stosunkowo niewielkich efektach ubocznych.
Z pewnością jest dużo łagodniejszy i mniej szkodliwy niż
np. sustanon. Wogóle wiele środków przeznaczonych dla zwierząt jest o wiele łagodniejszych i wywołują mniej efektów ubocznych niż te dla ludzi (chociażby winstrol-V
albo equipose) Wogóle środek ten jest silnie anaboliczny
a przy tym nie ciągnie wody i nie aromatyzuje. Produkowany
w flakonikach 10,25 i 50 cm3 w stężeniu 50mg\cm3. Niestety jest często podrabiany.
No i niestety.

Zaczęło się powielanie kolejnych mitów. Czy mógłbyś mi powiedzieć Gochan skąd posiadasz tak fachowe dane na temat nieszkodliwości boldenonu ? Z danych medycznych bądź weterynaryjnych ? Obawiam się, że niestety powielasz ku uciesze dealerów i undergroundowych guru opinie na temat boldenonu takie jakich oni właśnie oczekują. Te opowieści o "łagodności" EQ i jego wysokiej anaboliczności czy braku aromatyzacji można między bajki wsadzić. Prawda jest niestety nie taka jak chcą książki pokroju "World Anabolic Rewue" czy "Przegląd sterydów...", bo one opierają się najczęściej nie na danych medycznych lecz przekazywanych z ust do ust opowieści koksujących, popartych danymi medycznymi dostępnych powszechnie medykamentów typu Metanabol i dopowiedzeniami, które są ekonomiczne dla sprzedawców koksu i całego lobby z tym związanego bądź wygodnymi do przełknięcia przez kogoś kto się szprycuje - i mówi sobie: "mówią, że to nieszkodliwe więc pewnie mają rację, wezmę i ja i nic mi się nie stanie". Tylko pytanie kto i czemu powiela takie opowieści ? Jaki ma w tym interes ? Czy na ulotce załączonej do leku są pełne dane o jego szkodliwości ?
Sądziłem, że jeśli powiem krótko - czy ktoś wie by boldenon był stosowany do leczenia ludzi ? - to będzie to wystarczający powód do tego by uważać na ten środek. Ale jak widzę niestety nie. Jak widzę lepiej żyć w błogiej nieświadomości lub wmówić sobie, że to co powtarzają inni to prawda i tak właśnie musi być. Ale niestety tak nie jest. Leki, które nie sprawdziły się u ludzi wycofuje się z rynku właśnie w trosce o ich zdrowie. I po to by koncerny farmaceutyczne nie miały problemów sądowych z pacjentem, który zaskarży ich za to, że ten mając świadomość szkodliwości środka dopuściły go do obrotu.
Tak się składa, że boldenon nie przeszedł pozytywnie takich testów. Z danych stricte medycznych i weterynaryjnych jakie posiadam, mogę powiedzieć, że boldenon powodował zbyt duże jak na dopuszczalne normy efekty uboczne: łysienie, wyprysk, bezpłodność, silną teratogenność, podejrzewano go też o wywoływanie guzów wątroby zwłaszcza przy przedłużonym stosowaniu. A to jak znam życie dopiero wierzchołek góry lodowej.Wiem też, że wbrew powszechnym opiniom EQ wywołuje ginekomastię. Lekką bo lekką lecz wywołuje. I tak się składa, że z dwóch podobnych środków dających te same efekty docelowe producent wybierze ten specyfik, który ma mniejsze efekty uboczne. Jeśli środek X na 100 przypadków daje 1 przypadek poważnych powikłań zaś środek Y daje ich choćby już tylko 2 takie przypadki, to środek X czy ktoś tego chce czy nie, jest o 100 % bezpieczniejszy od preparatu Y. I tak jest właśnie z boldenonem. Jest niedrogi, daje dobre efekty lecz jest mniej bezpieczny niż inne do dziś stosowane choć już wiekowe steroidy anaboliczne.
Pytanie - po co stosować środek, na którym wyraźnie napisano ONLY FOR ANIMAL ? To już nie ma innych ? Przy boldenonie stary poczciwy stanozolol jest o niebo lepszy i bezpieczniejszy. Ale jak widać "zamorskie" nazwy robią wrażenie i chęć experymentowania w niektórych jest większa niż ich własne zdrowie... Szkoda go, naprawdę szkoda.
Boldenone biorą najczęściej zaawansowani kulturyści, pod koniec cyklu
dla "ubicia" mięśni.
Bierze się go najczęściej w dawkach 50 - 150 mg na tydzień.

POZDRÓWKA !!!











bala

bala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec widze ze jednak nie warto brac made in animals a juz bylem przyszykowany na to. dzieki bala za wyczerpująca odp masz u mnie big soga dzieki i pozdrawiam

Trenuj - a będziesz wielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz juz robic to
tygodnie 1-8 200mg/tygodniowo
od 4 tygodnia do 8 wino 50 mg co drugi dzien

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobrze anadrol ale czy polecasz mi te made i motyle :)? mozesz masz kogos kto bral zwierzecy? i jak on po tym wygladal?

Trenuj - a będziesz wielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Arci w polsce zdobycie oryginalnego boldanonu jest prawie ze niemozliwe a ganabol ktory jestes w stanie zalatwic to ruska produkcja (nie kolumbijska)Znam osobiscie goscia co to wbijal i lipa. Wybierz to do czego masz pewnosc

Jezeli zalezy ci na zbiciu miesni i przybraniu dobrej jakosci miesnia wez winstrol depot z testosteronem propionate

>>> doradca w Dopingu <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do wszystkich w wieku 16 i podobnie

Następny temat

najsilniejszy steryd ????

WHEY premium