SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol::efekty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 165430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
a wiec nudzi misie i tak sem pomyslałem ze eee do bra kolo chyba sie nieobrazi fotki z anabolex.com
cykl wins/bd 6tyg/50mg/ed
fotki juz daje. 2pzed i 3po. wklejam bo sie zdziwiłem,postep max konkret imo.
6

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Dostępność: dobra
Podrabiany: średnio
Dla kobiet: może być
Dla początkujących: może być
Dawkowanie: 50-100 mg dziennie lub co drugi dzień – mężczyźni, 25 mg co drugi/trzeci dzień – kobiety
Skutki uboczne: małe lub średnie
Zastosowanie: redukcja, rekompozycja, siła
Okres półtrwania: 24 h [15], u koni do 82 h przy dawce 0,55 mg / kg [16]
Typowa długość cyklu: 6-8 tygodni
Aromatyzacja: nie
Sposób podawania: mieszanka na wodzie, przeważnie w stężeniu 50 mg/ml

Winstrol – charakterystyka

Stanazolol to pochodna DHT, czyli dihydrotestosteronu. Uchodzi za środek budujący powoli masę mięśniową oraz znakomicie budujący siłę. Niestety, jak w przypadku wszystkich najlepszych środków, wiążą się z tym niebagatelne skutki uboczne. Przede wszystkim Stanazolol to jeden z najbardziej destrukcyjnych środków dla profilu lipidowego krwi. Wg badań Thompsona PD i wsp.: podawanie 6 mg Stanazololu dziennie, przez 6 tygodni spowodowało spadek HDL-cholesterolu o 33%, a frakcji HDL-2 o 71%! Dla porównania testosteron (długie estry) w dawce 200 mg tygodniowo zredukował poziom HDL o 9% (i to tylko wybranej frakcji, HDL3). Ale to nie wszystko, poziom LDL (złego cholesterolu) zwiększył się o 29% wskutek kuracji Winstrolem, a zmniejszył się o 16% u zawodników, którym podawano sam testosteron enanthate [12]. Wnioski? Winstrol nie musi być przyjazny dla układu sercowo-naczyniowego i może powodować schorzenia."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
No dawaj dawaj
1

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


bef.
1

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


bef.2
2

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


po.1

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


po.2
1

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


no i ost.3cie
3

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
właśnie takich tematow powinno tu byc jak najwiecej sog

Co do wina - interesuje mnie jego konkretne działanie na stawy i ścięgna. Niby zwiększa synteze kolagenu, ale jednoczesnie osłabia ścięgna. W sumie ja sobie to tłumaczę tak, że wraz z nagłym zwiększeniem syntezy kolagenu, ścięgna sie powiększają, ale przez to ich struktura zostaje mocno osłabiona, czyli mowiac skrótem robią się duże ale jednoczesnie kruche. Ktos coś o tym wie więcej? W ogóle jakie są Wasze odczucia po winie?
7

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
za 1szym razem stawy dość mocno dały o sobie znać, za drugim mniej, ale tez sie dało odczuć.
zresztą pierwsze co pomyslałęm o kolu to co z jego stawami ja po 500mg miałem jazdy a co dopiero po 2gramach.

Zmieniony przez - thatman w dniu 2005-11-14 18:28:39
3

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
No ladnie sie opalil na winstrolu
5

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13688
a jaki trening stosowałeś na winku? SOG
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

iran -foty PILNE!!

Następny temat

co to za steryd?

WHEY premium