SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winko :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cghciałem sie coś dowiedzieć na temat winstrolu w tabsach ,czytałem że wino to jeden z mniej szkodliwych sterydów ,chodziło by mi o zwiększenie siły i rzeźbe waże 93 kg 180 cm wzrostu jescze nic nie brałem co ey nato ile tego wziąść jak co??? i zresztą czekam na wasze opinie ,a podkreślam same wino ,niewiem czy potym tzreba coś wziąść wieć prosze was o pomoc dzięki .Pozdro .Narx

)))))))))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3427
Bardzo dobry steryd jeżeli mniej zależy nam na zdobywaniu masy, a bardziej na przyroście siły i nabraniu rzeźby. Wraz z Deca-Durabolinem tworzy doskonałą mieszankę do tworzenia mięśni bardzo dobrej jakości. Jeden z najbezpieczniejszych sterydów. Stosowany z umiarem podobnie jak Deca-Durabolin daje świetne wyniki przy braku jakichkolwiek większych działań ubocznych.

Śmiało można polecić tym którzy zdrowie cenią bardziej od pieniędzy.

Tabletki winstrolu mają negatywny wpływ na wątrobę (jednak nieporównywalnie mniejszy niż np. Metadienon).

Winstrol w tabletkach zaczynamy brać stopniowo tzn. pierwszego dnia jedną tabletkę, drugiego drugą itd. aż dojdziemy do ustalonej dawki dziennej. Podobnie postępujemy gdy kończymy cykl.

Tabsy są słabsze od zastrzyków, dlatego bardziej polecam DEPOT.

Koksuj z głową

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytałem to !!!!! ale dzięki chodzi ja rozłożyć cykl na winie ,czy potrzebne są osłonki jakieś itd

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
cos na oslone watroby nigdy nie zaszkodzi, tym bardziej ze to tabletki
3-5 dziennie mozna brac przez 6 tyg na pierwszy cykl

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki a czy przy winie może powstać ginio -chyba raczej nie :-0????

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Przy stu tabletkach winstrolu gyno ominie Cię szerokim kołem. Naszczęście.
Ale pamietaj o wątrobie przedewszystkim i zażywaj witaminy.

Pozdrawiam, HOLDER .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie można powiedzieć, że są NIEPORÓWNYWALNIE mniej toksyczne względem wątroby. Przy tej samej ilości mg winstrol w tabsach jest jakieś 2x mniej toksyczny niż metka. W zastrzykach też jest ok. w ilości 50-100mg\tydzień.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
A - co do gino, to winstrol nie aromatyzuje w estrogen teoretycznie więc nie wywołuje gino.
Za to ja nie lubię winstrolu, reaguję nietypowo na niego. Po teściu czy omce nie mam spadków prawie wcale, po winie tracę prawie wszystko. Dlatego go nie używam.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100 tabsów starczy na cykl waga 93 kg moja ??

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej gohan wiem że sie znasz rozpisz jakiś cykl + osłonka na wątrobe jaka???? itp .......

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Cykl jest prosty :) Zrób wejście i zejście na wszelki wypadek a cały czas bierz 4 tabl. dziennie. Czyli:
1 dzień - 1tabl.
2 dzień - 2tabl.
3 dzień - 3tabl.
4-26 dzień - 4tabl.
27 dzień - 3tabl.
28 dzień - 2tabl.
29 dzień - 1tabl.

Dawka 8-10g dziennie z tabsów jest na taką wage optymalna. Jako osłone dla wątroby zastosuj preparat o nazwie Sylimarol. Pamietaj o dobrej diecie bo samymi sterydami nic nie osiągniesz i nie zapomnij uzupełniać się o witaminy i mikroelementy.

Pozdrawiam, HOLDER .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOKSY GOWNO

Następny temat

czy to cos da jezeli ...

WHEY premium