SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

windsurfing

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupię żagiel (ok. 5) do nauki... używany

Paula
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc !!!!
Jak chcesz sobie kupic zagiel to najlepiej poszukaj na stronach o windsurfingu, albo w jakichs klubach. O, a moze powiesz mi gdzie mieszkasz to bym ewentualnie popytal sie kolegow, moze cos maja.
Pozdrowienia
470
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2690
Ktos sie moze wybiera na Hel w tym roku? Kurde jak patrze za okno i widze jaki wiatr mi w maju uciekl to az mnie sciska

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne pozdrowienia dla kobiet uprawiających tą dyscyplinę sportową przesyła Maciek,jeżeli masz ochotę porozmawiać na ten temat daj znać [email protected]


Nazywam się Maciek mam 27lat interesuję się kulturystyką od 6lat i od tamtej pory uczęszczam regularnie na siłownie a było ich już 5 wszystkie w Warszawie.Więcej napiszę potem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne pozdrowienia dla kobiet uprawiających tą dyscyplinę sportową przesyła Maciek,jeżeli masz ochotę porozmawiać na ten temat daj znać [email protected]



Nazywam się Maciek mam 27lat interesuję się kulturystyką od 6lat i od tamtej pory uczęszczam regularnie na siłownie a było ich już 5 wszystkie w Warszawie.Więcej napiszę potem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bnew, a jak długo pływasz?

Paula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może połączymy siły i popływamy razem?

Paula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Czesc Paula
Wlasnie obejrzalem Twojo fotke, no niezla z iebie dziewczyna , super, chyba sie zakochalem)))))


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to przyjedziecie na ten Hel czy nie !!!!????
Ja bede tam siedzial najprawdopodobniej gdzies od 10 sierpnia na campingu o nazwie Polaris.

Pozdrawiam

470
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem na Helu od piątku do niedzieli co tydzień. Ostatnio byłam na Ekolagunie- nie polecam. Najczęściej jeste na Kaprze, ale czasami i na Polarisie, albo gdzieś w Chałupach... W tym tygodniu chyba nie pojadę, bo ma lać cały weekend...

Paula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andriej
Dziękuję

Paula
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gimnastyka

Następny temat

morze... deska... Hel

WHEY premium