SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiem ze to forum dla ludzi sportu ale moze ktos cos doradzi

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedys chodzilam na silownie i intensywnie cwiczylam nie mialam zadnego problemu z sylwetka czy tyciem Od jakis 6 miesiecy niestety z przyczyn losowych siedze caly dzien w domu nic nie robiac tzn nic co wymagaloby choc troche wysilku i co dziwniejsze zaczyna mi brakowac energii na cokolwiek nie moge sie zmotywowac zeby cwiczyc w domu i oczywiscie paskudnie utylam Powiedzcie cobyscie zrobili na moim miejscu chce schudnac 10 kg jak najszybciej bo juz nie moge na siebie patrzec juz nic z moich starych ciuchow nie pasuje czy to oznacza ze przy takim trybie zycia pozostaje mi zamknac lodowke? Poki nie polepsze sytuacji finansowej silownia i inne tego typu rzeczy odpadaja bieganie odpada ze wzgledu na kryminogenna okolice czy w tej sytuacji pozostaje mi tylko pogodzic sie ze juz wkrotce bede paskudna? Niech mi ktos powie cos madrego Niby sama wiem jak i co mam robic ale moze ktos przeszedl przez to samo i wie jak sie wziac w garsc ... a moze to depresja? nie mam juz sil na nic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


W Anglii znam jednego naprawdę dobrego nauczyciela...

Jakbys kiedys chciała kontakt do niego to daj znać na priva...


R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
co by zrobil, aby schudndna zmienil diete na podobna do tej ktora stosuje (podpowiedz kilka postow nizej, jak zreszta w calym ziale jest pelno infoo, na temat diety, ktora jest zdrowa, poprawia poziom enrgii i pozwala bezpiecznie schudnac - poszukaj moich wypowiedzi)

cwiczenia w domu
jesli nie masz mozliwosci skorzystania z silowni, nie masz sprzetu do cwiczen w domu (a masz ??), to proponuje nastepujacy uklad cwiczen w domu:
-przysiady z plecami opartymi o sciane (ile dasz rad za kazdym staraj sie robic wiecej)
-podciaganie sie
-pompki
cwicz tak duzo powtorzen, ile dasz rade, staraj sie robic coraz wiecej w miare uplywu czasu
cwicz moze 3* w tygodniu

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo poszukaj moich...
Zresztą z Biniem polemizujemy na ten temat w temacie "Mało węglowodanów"

R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje
Wypowiedzi czytam i bede czytac Jakby kto co jeszcze wymyslil dla mnie to przesylajcie bo jestem tu kompletnie sama i nie ma mnie kto zmotywowac a sama juz sobie nie radze
Kasia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"chce schudnac 10 kg jak najszybciej"

lepiej zastanowic sie co zrobic zeby schudnac na stale a nie jak najszybciej a na to znajdziesz duzo rad w tym dziale

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Motywacja jest podstawą...

Bez tego nic nie zrobisz...

Chcesz schudnąć 10 kg...

Załóż pierwszy krok- 1 kg w pierwszy tydzień...
A do tego kroku potrzebne mniejsze kroczki...

Powiedz sobie poskaczę dzisiaj 30 minut na skakance- po 10 masz dość?
Zostało jeszcze 20...
Zostało jeszcze 10...5... nareszcie dzwoni budzik...

Bo timer do odliczania czasu to takie magiczne narzędzie na którym widzisz jak coraz mniej czasu męki zostaje...

Każda podróż zaczyna się od tego pierwszego kroku... jak mawiał Bilbo Baggins...

Powodzenia...


R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgodze sie z przedmowca "motywaca przede wszystkim" i jeszcze a propos diety to musisz znalezc taka na jakiej bedziesz w stanie wytrzymac przez dluzszy czas a najlepiej na stale, bo inaczej to tylko frustracje sobie zafundujesz

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem w tym ze ja ma do tego dyskopatie i skakac nie powinnam :o) Cos jednak wymysle Fajnie ze sa tacy ludzie ktorzy w ogole chca sobie zawracac glowe ludzmi takimi jak ja A schudnac musze jak najszybciej zeby sie lepiej poczuc Po prostu nie wiem jak sie to stalo ze tak utylam w tak krotkim czasie To chyba glownie przez drastyczna zmiane trybu zycia i problemy kiedy czlowiek olewa to co je a do tego caly czas siedzi w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A rowerek do pokoju?

Nawet wtedy TV oglądać można...

A może kij od szczotki i ćwiczenia Ruffiera- ale to juz cięzka praca...

R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedys schudlam 11 kg w ciagu miesiaca i udawalo mi sie dosc dlugo nie tyc teraz jednak siedze caly czas w domu i to co dzialalo wtedy nie bardzo dziala teraz Mam zamiar i teraz schudnac szybko a potem zeby nie wiem co sie dzialo bede sie tego trzymac tym bardziej ze juz bede miala motywacje w postaci widoku w lusterku Aha mam jeszcze jedno pytanie czy ktos wie jak to zrobic zeby czlowiek mial wiecej energii do zycia bo ja nie wiem czemu caly czas czuje sie cholernie zmeczona juz od samego rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rowerk i inne sprzety odpadaja bo nie mam kasy No nic pogloduje chyba na poczatek dziekuje za szybkie odpowiedzi jestescie kochani
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy...

Następny temat

Optymalna dieta

WHEY premium