SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielogodzinne ćwiczenia- jaka dieta dla kobiety.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, bardzo proszę o pomoc! Zdecydowałam się zapisać na kurs na instruktorkę fitness. Decyzja była szybka, ale nie o tym. Kurs zacznę w okolicach października.Od wczoraj jestem na diecie +/- 1000kcal (a ta dieta jednak się nie nadaje dla osoby aktywnej), jednak chciałabym dołożyć do diety dużo ćwiczeń. Zależy mi na redukcji (około 7kg. Mam 166cm- waga dziś pokazała 61kg), ale także na wyrobieniu sobie kondycji, poczucia rytmu, po prostu tzw. formy ;) Stąd pytanie. Ile i co powinnam jeść, żeby mieć energie na ćwiczenia, a jednocześnie chudnąć. Wiem, że jeśli je się za mało i ćwiczy to organizm się broni w efekcie czego nie chudniemy. Zależy mi na zdrowym odżywianiu, lubię warzywa, unikam fast foodów i słodyczy. Oto mój dzienny plan ćwiczeń: 2h orbitrek (aerobowo- cel: redukcja tkanki tłuszczowej), 2h rower stacjonarny (cel taki sam w wypadku orbiego) godzina tańca towarzyskiego, zmodyfikowane a6w + ruch polegający na uczeniu się step aerobicu, różnych figur potrzebnych mi do tego kursu, próbach wyrobienia poczucia rytmu. Rozważam także insanity. Mam teraz mnóstwo wolnego czasu (wakacje, jestem po maturze) więc chcę go dobrze wykorzystać. Zatem pytam co, ile, jak często jeść prowadząc taki tryb życia? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc i cenne rady. Pozdrawiam!

Płeć: Kobieta

Wiek: 19

Waga: 61

Wzrost: 166

Obwód klatki: 87cm

Obwód ramienia: 25cm

Obwód talii: 75cm

Obwód uda: 54cm

Obwód łydki: 23cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: czas wolny, wakacje, dużo ćwiczeń i ruchu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2h dziennie orbitrek
2h dziennie rower stacjonarny,
1h taniec towarzyski,
aerobiczna szóstka weidera,


Odżywianie: Lubię właściwie wszystko w wyjątkiem owoców morza, grzybów, podrobów. Zależy mi na zdrowym odżywianiu.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej: minimum 5 godzin dziennie (na wyżej opisane)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: dieta 1000kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225705
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Przepraszam , że to napiszę , ale podchodząc do kursu instruktora fitness powinnać mieć kroki w paluszku , trenować co najmniej rok w klubie fitness , przynajmniej były takie niepisemne wymogi dobrych klubów które wydawały legitymację instruktora kiedy ja robiłam takowy kurs . Jak nie masz poczucia rytmu teraz , będzie Ci bardzo trudno wynieść cokolwiek z kursubo zamiast zająć się choreo będziesz liczyć takty i w której frazie jesteś ;) Chyba , że robisz kurs tylko dla siebie ;)Żeby być dobrym instruktorem fitness trzeba być naprawdę przygotowanym ....
a co do diety i treningu poogą specjaliści ;)

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225705
A i na pewno zostaniesz poproszona o :

1. pokaż nam co jesz - jeden przykładowy dzień wstaw do [dzienniki.sfd.pl]
2. wklej zdjęcia sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
selene211 jak ja byłam na swoim kursie to były dziewczyny, które z aerobikiem miały tyle wspólnego co ja z astrologią ja kilka lat brałam udzial w zajeciach, a laski step touch się uczyły, i to nie bylo smieszne o zgrozo nie wspominajac o wyczuciu rytmu

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
A potem taka "JA" irytuję się, że zajęcia są nudne i sama bym je lepiej poprowadziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he za moich modych lat to nie bylo zadnych kursow i laski prowadzily ktore chcialy, zreszta Fitnessklubow tez nie bylo, zajecia aero prowadzono w salce klubu osiedlowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
glodzilla...jesteś tu jeszcze ???

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

INTENSYWNE ĆWICZENIA I TYCIE POMOCY !!!!!

Wiecej