SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wieeelkie zarcie :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2544
Od kilku dni zauwazylem jakby moja dietka przerodzila sie w istna manie , cwicze od ponad miesiaca i od tego czasu staram sie jesc tylko te wybrane rzeczy , ktore sobie zalozylem , od kilku dni wzmozylem troszke trening i razem z tym moj apetyt wzrosl przynajmniej kilkakrotnie , jem w zastraszajacych ilosciach i za chwile jestem glodny , nawet do 8 sporych posilkow dziennie , czy to normalne ? czy przystopowac z treningiem ? czy moze to "przeglodowac" ? co robic ? pozdrawiam .

Kiedy wreszcie uda Ci sie coś , to za ciosem wyprowadz cios
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Trudno cos doradzic. Przeanalizuj doklanie co i ile jesz i wrzuc to wraz ze swoja waga ile gram bialka , weglowodanow i tluszczy w siebie wzucasz. Trudno cos doradzic bo nie wiemy ile jadles wczesniej i do jakich rozmiarow wzroslo to teraz. Czekam na wiecej informacji . . .

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
mam dokladnie to co Manio tyle ze ja cwicze od tygodnia tak jak powinienem

________________
Abuse Never Die

Abuse Never Die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2544
A wiec to mniej wiecej tak sie przedstawia ( przyklad z przedwczoraj ) : w takich produktach jak : ser bialy , ser topiony , kajzerki , chleb baltonowski , mleko , kakao w proszku , cukier , platki , ryz , surowka warzywna , indyk , banany , jogurt , nektar bananowy , dzem , maslo , szynka wedzona , jajka , olej roslinny , musli ... wchlonelem okolo 290 gram bialka , 160 gram tluszczu i 730 gram weglowodanow . ( obliczalem wedlug tabelek z dzialu "odzywianie" ) Do tego wszystkiego dziennie wypijam okolo 3 litrow wody . Mam 16 lat , 179 cm wzrostu , okolo 80 kg , wczesniej jadlem o jakies 2 posilki mniej , z czego kazdy byl troche mniejszy od tego co jem obecnie . To chyba tyle , czekam na jakies rady , czy moze nic nie zmieniac ? cos ograniczyc ? Z gory dzieki i pozdro .

Kiedy wreszcie uda Ci sie coś , to za ciosem wyprowadz cios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjadłeś 9,125g/kg ww, 3,625g/kg białka. Dla budowania masy mięśniowej zaleca się 4-6 g/kg ww i 2 g/kg białka. Przy redukowaniu masy 3g ww i 2,5g białka na kg. Chyba musisz jakoś okiełznać swój apetyt.
Pozdrowienia.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dokladnie, nawet przy bardzoszybkim metabolizmie 25g/kg bialka i 8g/kg masy cialas to maks. Staraj sie to jakos opanowac. :)

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
dużo w tym twoim jadłospisie cukrów prostych i białego pieczywa. Moja rada jest taka zostaw cukier(jak słodzisz to używaj miodu) uważaj czy nie jesz słodzonych produktów(wspomniany przez ciebie nektar) a białe pieczywo zastąp ciemnym żytnim. Ogólnie zwiększ ilość błonnika to może nie będzie ci się chciało tak żreć. A do wszystkich mam teorię, powiedzcie co o niej sądzicie: Moim zdaniem może mieć huśtawkę glikemiczną, dlatego mu się jeść chce, może by tak chrom????

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
WOW, 3.6 bialka na kg, no niezle, niezle. Rok i bedziesz wygladal jak Kovacs.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaje bialek; Jakie do czego ?

Następny temat

L-karnityna-pomaga czy odwrotnie?

WHEY premium