SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiecej sekcji bjj?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dawna juz zamierzam zajac sie trenowaniem jakiejs sztuki walki i zawsze na zamierzeniach sie konczylo ale w koncu postanowilem, ze rusze dupe bo latka leca a czym czlowiek im starszy tym trudniej - jak sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu. Zaczalem ostro wertowac posty na sfd i ogolnie internet zeby wybrac cos dla siebie. Kieruje sie glownie przydatnoscia na ulicy bo wszelkie zawody sportowe w sztukach walki sa jak najbardziej OK ale jak dla mnie to powinno mi to dawac m.in. poczucie pewnosci siebie (oczywiscie bez przesady - samobojca nie jestem i nie wyskocze z golymi rekami na kolesia z nozem). W kazdym razie powaznie mysle o bjj i judo - ze zdecydowana przewaga bjj.
Z tego co sie dowiedzialem, to w Polsce troche sekcji bjj jest - najstarsza bodajze w Poznaniu (od 1997) a Warszawce mozna potrenowac na stadionie Gwardii Mirosław Okniński albo w Nastula Fitnes Club.
Tylko, ze ja jestem z Wołomina - niby to nie tak znowu daleko do Wa-wy ale jednak. A jak sa studia i robota to nie ma za duzo czas zeby smigac na Gwardie szczegolnie, ze bryczki sie jeszcze nie dorobilem. W zwiazku z tym moze ktos zna albo moglby polecic trenera ktory chcialby zrobic sekcje bjj w Wołominie. Chetnych napewno bedzie sporo. Z tego co wiem to bedzie judo od pazdziernika wiec ewentualnie zadowole sie tym ale bjj byloby duzo lepsze.
Z gory dzieki za wszelka pomoc
Ps. Sorry za przydlugi tekst
Kontakt [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24871
Na Legii są treningi od poniedziałku do czwartku 3 razy na 18.30 i raz na 20 ale nie pamiętam dokładnie w jaki dzień oraz w sobote na 13.00.

** Pozdrawiam Lex ** GG:148332

** Pozdrawiam Lex **
" Każda porażka jest nawozem sukcesu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Do NFJC możesz bez problemów dojechać, dojazd z centrum to ok 20-30 minut.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Macciej
A tak wlasciwie gdzie jest Nastula Judo Fitnness Club? Na ul. Ogolnej czy Swidnickiej. Czy sa poprostu dwa osrodki? A jezeli tak to , w ktorym jest sekcja bjj? Jezeli ktos jeszcze moglby mi podac jakies szczegoly - kiedy sa treningi i ile to kosztuje to bylbym baaardzo wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Nastula jest na Ogólnej.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24871
Witam

Tak się składa że też jestem z Wołomina, chodze od początku września na BJJ na Gwardii. Problem z dojazdem rozwiązałem w ten sposób że zebrałem jeszcze 3 kumpli z okolicy i jezdzimy samochodem jednego z nich. Jak nie ma korków na Łazienkowskiej to jest to raptem 35 min. jazdy. Judo w Wołominie ? Możesz napisać gdzie dokładnie ?

** Pozdrawiam Lex ** GG:148332

** Pozdrawiam Lex **
" Każda porażka jest nawozem sukcesu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwiazanie jak najbardziej dobre ja tez o tym myslalem ale nie udalo sie skombinowac nikogo z samochodem kto by chcial jezdzic :( Jak mozesz to napisz, jak Ci sie podoba na Gwardii i w jakich dniach sa treningi. Co do judo w Wołominie to jest koles, ktory robi sekcje dla rocznika 86 i mlodszych w szkole na osiedlu Niepodleglosci (Gimnazjum nr7 i 4LO). Pogadalem z nim czy trenuje tez starszych i powiedzial, ze nie ma problemu (trenowal juz doroslych) trzeba tylko zebrac grupe 8-12 osob. Zajecia byly by dwa razy w tygodniu - koszt mniej wiecej 50zl/mies. O kolesiu wiem tyle, ze ma 1 DANa. Wiec w tej chwili bede probowal zebrac jakas ekipe bo bjj z przyczyn "technicznych" niestety chyba odpadnie. Jak bylbys zainteresowany to kontaktuj sie za mna na adres [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24871
Treningi odbywają się 5 razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek są zajęcia z Bjj na 19.15.Natomiast we wtorek jest boks a w czwartki zapasy, obydwa na godz. 21. Dodatkowo w soboty odbywają się walki, chyba w hali zapaśniczej Legii, ale nie byłem jeszcze i nie jestem pewien. Jak widać jest trochę zajęć, trening jest zróżnicowany, co jest jego niezaprzeczalną zaletą. Ogólnie treningi są w porządku, sam nie zawsze mam czas uczestniczyć we wszystkich zajęciach, ale jestem przynajmniej 3 razy w tygodniu.

** Pozdrawiam Lex ** GG:148332

** Pozdrawiam Lex **
" Każda porażka jest nawozem sukcesu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Lex, mam prośbę, mógłbyś zapytać Mirka czy jest możliwość trenowania 1 raz w tygodniu za niższą opłatą? I jeżeli tak to ile ta opłata by wynosiła? Bo chciałbym trochę poćwiczyć BJJ ale 150 zł to na moją studencką kieszeń trochę za dużo...

Gumi$
Nihon Tai Jitsu Legionowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24871
Opłata wynosi aktualnie 130 zł/mies. można chodzić na Gwardie lub na Legie w zależności jak w dany dzień komuś pasuje, wszystko oczywiście w ramach jednej opłaty. Niestety nie ma w tej chwili innej opcji.

** Pozdrawiam Lex ** GG:148332

** Pozdrawiam Lex **
" Każda porażka jest nawozem sukcesu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Czy to na Legii są poranne treningi w środy i piątki? Bo jeżeli tak, to by mi w miarę pasowało. Na stronce BJJ przydała by się aktualizacja...

Gumi$
Nihon Tai Jitsu Legionowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T`ai chi

Następny temat

Jak to jest z początkami?

WHEY premium