SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

więzadła

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Wiązadła. Właśnie. Mam z nimi problem. Przynajmniej lekarz tak stwierdzil ze to one. Bralem wczesniej glukozamina przez dwa miesiace bo myslalem ze to cos ze stawami i nic nie pomogło, wiec chyba faktycznie to wiązadła.
Chciałbym abyście mi tutaj coś poradzili co brać w celu ich wyleczenia.
Zapomniałem napisac ze chodzi tu o kolana. Juz od prawie roku nie jestem w stanie wykonac przysiadu bez podparcia i wybicia rekoma. Ogolnie problemy zaczely sie dwa lata temu, le wtedy bol przychodzil nagle i trwal przez kilka dni, ale teraz od ok.10 miesiecy jest juz caly czas.
Chodzilem z tym do lekarza. Teraz jestem umowiony na wizyte u ortopedy, ale wiadomo ile trwa czekanie na wizyte (brak miejsc-jestem z Poznania).

Doradzcie mi cos co moge teraz samemu zrobic/brac na regeneracje tych wiazadel kolanowych.

Liczy się wytrwałość!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
napisz mi dokladnie jakie i na co to ma byc skierowanie. moze cos postaram sie zalatwic.
i powiedz co moze toi badanie mi wykazac. bo czy ta sa wiazadla to w sumie nie wiadomo. zadne badania na to nie byly robione.

W SKROCIE: PL Służba Zdrowia

Zmieniony przez - Geniu86 w dniu 2004-06-08 23:38:15

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
o ziom z Poznania
co do więzadeł - kolagen- tak niektórzy mówią !!
a czy ktoś wie co z tobą nietak ....
bo to by ułatwiło sprawę !
czemu nei możesz wstać : ból , brak siły czy .... ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Przeciez nie brak sily. Straszny bol. Jak bylem teraz na przywitaniu Lecha w srode i jak szlismy cala ekipa na bulgarska przez miasto to fale robilem. psychika stala sie silniejsza od bolu, ale nastepnego dnia rano to myslalem ze odje.bie z bolu. A ja tak bym chcial cwiczyc nogi, ale nie moge. Tak jak pisalem ide juz nie dlugo (8 czerwiec) do ortopedy sportowego (koło areny gdzieś) to zobaczymy co ze mna zrobi.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to jak cie obejrzy to powiedz co powiedział .... bo tak to trudno samemu cos wymyslec

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Wczesniej rodzinny mnie wyslal na RTG i danie krwi na ASO czyli reumatyzm. Oba badania wykazuja ze nic mi nie jest wiec lekarz stwierdzil ze to dysfunkcja wiazadeł. Ale zobaczymy co na to specjalista ortopeda.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wiec na razie bierz kolagen
a jak wrócisz od specjalisty to daj znać !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Moim zdaniem mozesz isc prosto do ortopedy- najlepiej speca od kolan co logiczne.. Calkiem mozliwe ze juz zerwales wiazadla. Musza ci zbadac kolano wewnatrz kamerka :) laporoskopowo.
Mozna chodzic, biegac [nie powinno sie] z zerwanymi wiazadlami przednimi lub bocznymi, ale to zasadniczo trzeba operowac. Tylnich sie czasem nie robi, sa najmniej wazne. Przednie zawsze i boczne tez praktycznie zawsze.
Chodzenie z zerwanymi wiazadlami prowadzi do zwyrodnien stawu, a cwiczenie na silowni to kuszenie losu szczegolnie jesli to przednie wiazadla... ktore odpowiadaja za ruch szufladkowy i trzymaja staw... moze ci wyskoczyc po prostu kolano...
Idz i to zalatw.
Prywatnie zrobienie tego to raczej sprawa zaczynajaca sie od ok 4000zl zal , gdzie i jak.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no pisze ze idzie do ortopedy !
a poza tym bym nei demonizował ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Mialem 2x zerwane wiazadla
Skoro nic mu nie stwierdzili bez zagladania a wskazali na wiazadlo to... pozostaja wiezadla :D
Ew. Lekotka naderwa itp daje podobne objawy.. moze cos z rzepka to najbardziej podatny na errory staw z racji przeciazen etc.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a co do artroskopii - czasamisie moze cos powikłać !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Co sie moze powiklac? mi kiedys koles paro cm igle od tak wsadzil w kolano jak sciagal plyn i zonka mialem, nic nie bolalo, starczy wiedziec gdzie mozna i jak gleboko wsadzic :) Artro jest safe moim zdaniem, wlasnie dobra bo malo inawazyjna :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium - sorry nie wiedziałem gdzi eumieścić...pytanie

Następny temat

kamica zolciowa

WHEY premium